Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt komolyan gondolhatja? Ezek után lehet még bármi esélyem nála?

Figyelt kérdés

Sose gondoltam volna, hogy valaha itt akarok megoldást találni a problémámra, de ez a nap is eljött.

Pár hónapig jártam egy lánnyal (már előtte is jó hosszú idő volt, mire egy pár lettünk, mert nem hitte el, hogy komolyan gondolom a dolgot), aztán szakított velem.

Pár hónapig külön voltunk, közben gyakorlatilag folyamatosan kerestem, jóban voltunk, láttam rajta, hogy ugyanúgy kellek még neki, de kapcsolatot semmiképp nem akart velem.

Most ott tart a dolog, hogy "szexkapcsolat". Nem éppen ez a legideálisabb, amit el tudok képzelni, de szinte olyan, mintha most is együtt lennénk, ilyenkor együtt töltünk 1-2 napot (persze a szexen van a hangsúly a kapcsolati formából adódóan...)

Kérdeztem tőle legutóbb, hogy neki ez így valóban elég-e, mert nem szeretném ezzel bántani meg hasonlók...Azt válaszolta, hogy szerinte ez így tökéletes, és ne féljek attól, hogy majd lerohanna az érzelmeivel, mert semmiképp nem akarna velem kapcsolatot, alkalmatlannak tart rá, és szerinte ez az a maximum kapcsolat, amire én képes vagyok, és ebben érzem jól magam, mert így senki nem szabályoz és nyugodtan csajozhatok, stb... (egyébként nem teszem ezt egyáltalán). És másrészről pedig attól meg főleg nem fél, hogy nekem lennének érzelmeim az irányába, mert szerinte én erre képtelen vagyok, hogy bárkit is szeressek.

Ez így leírva nem tudom hogy hangzik, de cseppet se sértetten, vagy megbántva, vagy csalódva mondta ezt, csak teljesen természetesen, mint tény.

Van ebből a helyzetből még esélyem, hogy vele legyek? Vagy hogy változtathatnék a véleményén?


2014. jan. 23. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem mondta volna én kibsztam volna, mint macskát szarni.
2014. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyedbe nem mennék bele, mert kihasznál. Ha mégis, akkor egyszer megdugnám és otthagynám.
2014. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem kihasznal. Bar szerintem mint senki, en sem latok bele a fejebe. Az is meglehet, hogy szeret, es azt varja, hogy lepj te. Ezt nem lehet igy megmondani. :)
2014. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak ha meg valóban ennyire érzéketlennek gondol engem, akkor mi indokolja, hogy már nagyjából egy éve nem tud tőlem szabadulni?

Igazából valahol megértem őt, mert előtte senkivel nem akartam kapcsolatot, és elmondtam neki, hogy bárkivel találkozgattam, egyáltalán nem érdekelt, ha valaki akart valamit, akkor legyen úgy, ha nem akkor mindegy, jön más.

De nem hiszem el, hogy nem érzi, hogy őt tényleg szeretem.

2014. jan. 23. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!