Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahol meg lehet ez írva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol meg lehet ez írva (tudom, hogy abszurd kijelentés), hogy egyes pasik egyedül és szűzen halnak meg?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és szűz. Csók sem volt még. Rengeteg próbálkozás évek alatt és rengeteg visszautasítás járt a nyomomban. Ezért érdekel a dolog, mert szerintem nem vagyok utolsó pasas,a magam 3 diplomájával, megfelelő munkahelyével, gérpjárművem is van, egyedül is élek albérletben (tehát nem élősködöm másokon) és még sorolhatnám. Nem vagyok jóképű, de ótvar ronda sem, a testem az sportos. Biztos vagyok benne, hogy legalább 1 millió nálam rondább és rosszabb anyagi helyzetben élő, tanulatlanabb (nem egyenlő a tudással persze)férfi van, akinek van párja, vagy legalább volt már nővel együtt szexuálisan. Ezért nem értem ezt a dolgot, mintha valahol meg lenne ez írva, hogy bármilyen lánynál is próbálkozik (nem topcsajoknál), akkor is egyedül marad, ha törik, ha szakad.
2014. jan. 23. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Látod.. mire mész így a sok diplomával? Ha az életedből hiányzik egy nagyon fontos elem.? Lehet hogy sokan a kis 2 éves szakmunkás végzettségükkel,de családosan jobban érzik magukat a bőrükben. A kérdésedre válaszolva,ez igen elgondolkodtató. Lehet benne valami,rossz csillagzat alatt születtünk.
2014. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bárki mondhat bármit, de ha valakinek 30 év nem volt elég arra, hogy legalább csókolózzon egyszer is, az vagy hihetetlenül szerencsétlen lúzer vagy pedig valami komoly probléma van vele, ami miatt minden létező ember elkerülné.


Nem tudom nálad melyik áll fent, mert a belsődről semmit sem írtál és még ha írnál is, az sem lenne reprezentatív... de azért szomorú lehet neked.

2014. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként meg ráfogni a "sorsra" és hasonló hülyeségekre is csak gyengeség. Fogadd el, hogy hibáztál és kezdd újra, próbálkozz máshogy. Ennyi.
2014. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Semmit sem érnek a diplomáim. Persze arra jó, hogy legyen munkám, ne halljak éhen, de ahhoz már nem ér el, hogy nőt vonzzon. Vagyis egyelőre soha senkit sem érdekelt ez a dolog. Max annyit, hogy szép dolog és becsülöm a kitartásodat, hogy 7 évet főiskolán meg egyetemen töltöttél. De másra nem jó.
2014. jan. 23. 22:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Egész életedben a könyvet bújtad...
2014. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3 diploma: Egész életedben a könyvet bújtad...
2014. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ne fogd arra hogy megvan írva, meg a csillagászatra és a többi hókuszpókuszra... nincs ilyen

TE csinálsz valamit rosszul, változtass, már itt lenne az ideje

csakis TE tehetsz érte, ne reménykedj a sorsban meg a tbbi hülyeségben

2014. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hogyan máshogyan? Ha bárhogyan is teszem, indig biztos a NEM válasz. Ezt nem tudja senki sem elmondani, hogyan kell máshogyan próbálkozni, hogy legyen végre sikere az embernek. Ezt nem tanították az egyetemen. Pedig elhihetitek, nem alpári szöveggel megyek oda a nőkhöz, arra nagyon figyelek.
2014. jan. 23. 22:22
 9/15 Ahol megállt az idő ***** válasza:

3 diploma...mit ér az egész,ha boldogtalan vagy?

Ez nincs megírva sehol. Neked kell igyekezned barátnő téren,úgyhogy hajrá!:)

2014. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért, mégis mit vársz, mit mondjanak? Nincs tökéletes recept. Add önmagadat és mikor olyannál próbálkozol be, akivel hasonlóak az érdeklődési köreitek, kedvelt dolgaitok, személyiségetek, stb... tehát magyarul passzoltok egymáshoz a lehető legjobban, akkor úgyis összejön.


Ha meg olyanoknál próbálkozol, akik egyértelműen teljesen más világ, akkor ne csodálkozz.

2014. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!