Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet? Velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Az egyik pillanatban örjöngök kiabálok a barátommal hülyeségek miatt...mint pl:. Neki tetszett egy film,nekem nem...és idegesít ,hogy neki tetszett és elég csúnyán beszélek vele leidiotázom vagy hogy nyomorék...ő már megszokta nem mond rá semmit ki se borul.

A másik pillanatban meg odabújok hozzá ,ölelgetem ,kedves vagyok vele..

Nem tudom mi váltja ki belőlem ezt a hangulatváltozást..Ötlet?



2014. jan. 23. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy kellőképpen megdugva.
2014. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos az lehet a baj..
2014. jan. 23. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én barátnöm huga is ilyen a barátjával, pedig az biztos hogy meg van dugva rendesen. Nem tom de még kivülálloknak is full fusztráló. Te ilyen vagy és kész, van aki elviseli van aki nem.
2014. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

esetleg régóta vagytok együtt, és nem tetszik vmi a barátodban, ami rohadtul idegesít :)

nekem is volt egy ilyen korszakom...bármit csinált 1 perc alatt felhúztam magam, máskor meg bújtam :)


aztán azt vettem észre, h egyszer csak elmúlt (talán megbarátkoztam az igazi, akkor már teljesen kiismert lényével)


mi 4,5 éve vagyunk együtt

2014. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk éretlen vagy, vagy frusztrál valami, de akkor is éretlen vagy.
2014. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!