Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék holnapra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék holnapra egy HATALMAS adag önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés

A barátommal már több, mint két éve együtt vagyunk, de nem feküdtünk még le(tudom, hogy nagyon furcsa, de meg van ennek az oka).

Régen már nagyon szerette volna, hogy táncoljak neki valami szexit. Akartam is, de ezzel az volt a baj, hogy nem mertem előtte( a Szalagavatóra pl. SIMA táncot kellett előadni, és konkrétan pánikszerű rohamokat kaptam-valószínűleg pánikbeteg is vagyok).

Eddig mindig kimentettem magamat a tánc alól. Holnap viszont kettesben leszünk a barátommal(kb 2 havonta van egy ilyen alkalom), és most szeretné, ha táncolnék neki. Én úgy terveztem, hogy majd mielőtt lefekszünk, de Ő már holnap szeretné.

Komolyan úgy érzem, hogy inkább lefutnám a maratont, mint ezt.

Nem tudom, hogy vegyek bátorságot, mert már most sírhatnékom van, de csak a tánc miatt. Ennyi meg kijár neki.

ogyan tudnék erőt venni hozzá?


2014. jan. 24. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
CBA-ban le van értékelve a 6-os pack ha jól emlékszem.
2014. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
táncolj nekem egyet kamerába, aztán adok bátorságot :D
2014. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3x2 deci húzóra
2014. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem ismered még mindig, 2 év után sem a barátod, hogy így félsz ettől?


Röhej.

2014. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hahaha :)

A pián már én is gondolkoztam, de hát az nem megoldás. Én tudom, hogy gáz a kérdés, meg mit idegeskedek ilyeneken, de nálam ez elég komoly dolog, ezért is írtam ki.

2014. jan. 24. 16:05
 6/16 A kérdező kommentje:

Harapós Sárkány

Ismerem, viszont ezt nehéz elmagyaráznom. SOkszor megalázott, az önbizalmam nulla lett mellette. Az alakomra, a hajamra viccből beszólt, és azóta még jobban szégyellem magamat előtte.

Ezek már elmúltak, de ettől függetlenül külsőleg nem érzem magamat nőnek. Próbálok ezen javítani.

2014. jan. 24. 16:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerubb az lenne, ha te magad akarnad elcsabitani az allitolagos baratod ... mondjuk 2 ev egyuttjaras utan szerintem illene lennie benned ilyen vagynak, hogy tovabblepjetek kicsit.
2014. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gyakorolj otthon, csukd be a szemed, és képzeld el, hogy mit szeretnél, hidd el magadról, hogy menni fog, képzeld el, hogy a barátod ott van, és néz téged, és hogy nagyon élvezi a dolgot, mert biztos lehetsz hogy ha te még ha azt is hiszed, hogy furcsának tűnsz, és ez ne is te vagy, akkor is a barátod nem gondol ilyet, és tuti hogy élvezni fogja a látványt.

Nézz videót hogy hogy csinálja aki tutira szexin mozog, és képzeld el, hogy te is tudsz ilyet, próbáld meg.

De mint mindenben ebben is fontos hogy ne először próbáld élesben a szexi táncolás, párszor mindenképp próbáld otthon, fürdőszobában. Az első után már biztos könnyebb lesz, és mondom egy fiú nem fogja ügyetlennek látni a barátnőjét, biztosan tetszeni fog neki akármit is sikerül majd összehozni.

2014. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, vannak itt azért komolyabb gondok, mint egy tánc. Startból, ha beszól (még ha viccesen is) sokra nem tarthat. Ha együtt vagytok és szeretitek egymást, ilyen nincs. Tisztelet, odaadás annál inkább. Nem érzed nõnek magad? Kár. Kezdj el ezen dolgozni, aztán az önbizalommal együtt meglesz az a tánc is. Akkor is, ha már másnak, aki megérdemli.
2014. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aha... szóval te egy ilyen embernek akarsz táncolni és odaadni magad, aki kigúnyol? Szép... neked sincs sok eszed.
2014. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!