Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 37 éves férfi vagyok, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok, de a fiatal lányok jönnek be. Ismerkednél egy ilyen idős férfival?

Figyelt kérdés

Mindig is a fiatal lányokhoz vonzódtam. Nem szeretem a korosztályomat, teljesen elfásultak és elhagyták magukat. Pedomaci és hasonló kommenteket kérem mellőzzétek, nem pedofil vagyok, nem a gyerekek tetszenek. Jóval fiatalabbnak nézek ki, általában 30-nak mondanak. A legkevésbé se úgy viselkedek mint a harmincasok. És úgy általában az életkoromat kivéve semmi se utal arra, hogy milyen idős vagyok. Engem a legkevésbé se zavar a nagy korkülönbség. Nincs feleségem, nincsenek gyerekeim, nem vagyok elvált, egyszerűen élem és élvezem az életem ugyan úgy mint tíz vagy tizenöt éve.


Kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok erről.


Életkort kérlek írjatok a válaszban!


2014. jan. 24. 18:13
1 2 3
 1/22 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%

"fiatal lányok jönnek be"

Az sem mindegy,hogy mennyivel fiatalabbak.

2014. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mint leirod, mentalisan lemaradtal a korodtol. Nolj fel mihamarabb!
2014. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Neked kb. mit jelent a fiatal?Vagyis,meddig mennél a kort illetően?


Csak azért kérdezem,mert szerintem nem mindegy az sem.

2014. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elfásult és nem hagyom el magamat. 34/N

Azért kíváncsi lennék mennyi nőd volt...

2014. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kedves kettes, nincsenek mentális problémáim, konkrétan 140-es az IQ-m. Egyszerűen mások a preferenciáim mint másoknak.


Amúgy pedig nem érdekel, hogy mennyire fiatal. Az a lényeg, hogy okos legyen. Nagyon sok fiatal lány van, aki sokkal érettebb mint a korosztálya. Ők meg is szenvedik ezt, nem tudnak mit kezdeni a velük egyidős férfiakkal. Én nagyon szeretem ezt a típust. De ha mindenképp kell alsó határt húzni, akkor 19-20. Volt már ilyen kapcsolatban részem és nagyon jól megértettük egymást. Teljesen máshogy gondolkodott mint az átlagos 19 éves.


Ennél fiatalabbal nem hiszem, hogy kezdenék.

2014. jan. 24. 18:20
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem értem mi köze van a kérdésnek ahhoz, hogy mennyi nőm volt. Volt, több is.
2014. jan. 24. 18:21
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A Te korodban, volt egy 16 eves csajom (idosebb voltam az anyjanal) ... amig kettesben voltunk nem volt gond ... de egyszer elmentunk kirandulni. A kisvasuton volt egy osztalykirandulos csoport az O korosztalyabol. Nem kicsit volt ciki a hangulat. Vege is lett hamarosan. Ugyan ugy, mint kispocs koromban volt egy 40-es nom. Vele is csak egyszer kellett kimozdulni, setalgatni egyet mint egy szerelmespar. Soha tobbet ki nem mentem vele az utcara. Ennek is hamar vege lett.
2014. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha te vagy Benedict Cumberbatch, írj!


24/n

2014. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nekem 19 évesen volt egy 38 éves barátnőm. Igaz, sajnos az se tartott sokáig. Férje volt, de már rég kihűlt minden köztük. Nem tudom... Tényleg ennyire gáz 10-15 év különbség?
2014. jan. 24. 18:25
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
140-es IQ-val nem itt irogatnal. Az intelligencia nem egyenesen aranyos a mentalis erettseggel (lasd autistak). Es vegul mint irod (intelligensen): a sajat korosztalyukhoz kepest feljettebbek egyes lanyok es itt a sajat korosztalyukban van a lenyeg. Ha 140-es az IQ-d, akkor ezt ertened kellene :)
2014. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!