Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég hosszú barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hosszú barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Az egyik lánybartátommal 9 éve ismerjük egymást és osztálytársak voltunk általánosba 8 évig. Általánosba megvoltunk ő a maga világában én a magam világában. Egy közép suliba járunk és azt vettem észre már tavaly októberben, hogy közelebb kerültünk egymáshoz úgy mondd lehet, hogy hülyeség de a bartáság és szerelem között fél uton vagyunk. Nagyon jól megvagyunk. Mindent Szinte! mindent tudunk egymásról kinek ki tetszik stb. Ma mondta menjek el hozzá filmet nézni,beszélgetni mert azt mondta jó lenne (Már nem az első) ha elmennék. Én néha nem úgy tekintek rá mint barát de mindig elterelem a gondolataimat. Nekem amúgy az az érzésem, hogy ő féltené feltenni a barátságot egy kapcsolatra. Észre vettem rajta, hogy azért néha odaszúr nekem (szóban).


Ha összeillünk akkor összejöhetünk, van rá esély?


2014. jan. 24. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Barmi lehetseges hajra. :)
2014. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne?en is igy jartam,persze en meg is bantam!Elsonek volt baratsag utana sex,eyutt jaras,szerelem most meg ha lehetne megolnem ugy utlom,de ez csak az en tortenetem roviden.Lehet nektek maskepp lenne,ma mar barmi megtortenhet!
2014. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát. most azért te is gondolj bele 9 évet feláldoznál egy szerelemért?! persze jól is kisülhet a dolog de én azt vettem észre a csajokon hogy ha már sok ideje ismernek akkor nem nagyon akarnak kapcsolatot mert ahogy mondtad féltik a barátságot! :D
2014. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cicus001 válasza:
Hmm igazából én is hasonló helyzetben vagyok.Szerintem ha neki is meg neked is megérné a barátsàgot feltenni egy lapra,és ha úgy gondolod mükődne a dolog ,és a lány is .Miért ne? Csak ezt vele is tisztáznod kell.Sok sikert minden esetre!:)
2014. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sztem tuti hogy bejösz neki csak ő is probálja terelni a gondolatait azzal hogy néha beszól neked :) probáld megbeszélni vele
2014. febr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!