Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szegyellem ha tetszik egy no....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegyellem ha tetszik egy no. Ezert nem merek hozza ferfikent kozeledni, csak baratkozni. Mit tehetej ez ellen?

Figyelt kérdés

21 multam, akadt egyket baratno az eletemben de azok mind honapok alatt alakultak kapcsolatta.

Ha latok egy lanyt esetleg ismerem es tetzik, teljesen szegyellem magam. Nem tudom miert amugy jo pasinak mondanak. Nem felek a visszautasitastol inkabb attol hogy most mit gondol a csaj. Hogy tudja e hogy bejon nekem es ez milyen hatassal van ra. Azert sokszor inkabb megjatszom a semlegest hogy ne is legyen semmi.


2014. jan. 24. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi?tehentej?
2014. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagy poen. Elirtam mert haverom telefonja van nalam. Nehez irni rajta
2014. jan. 24. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt a sz.ar taktikát választom,mert Félek a lányoktól.Gáz,vagy nem,de ez van,nem tudok mit tenni,változnom nehéz...
2014. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nem kéne.. legyél egy kicsit romantikusabb.. szeretik ám azt nők! és udvarolj, kedvesen, figyelmesen. Olvass, nézz néhány romantikus regényt, filmet. Meg kell hódítani a lányt.
2014. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

remélem az a srác is csak játssza a semlegest, aki nekem tetszik :)

amúgy én is mindig ezt csinálom lányként, de nagyon durván túljátszom, hogy nem érdekel valaki, és ezért azokkal, akik tényleg érdekeltek soha semmi nem jött össze, csak olyanokkal, akiket meg igazából lesz*rtam, szóval ez a taktika semmi jóra nem vezet tapasztalataim alapján :D

2014. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok . De én is azt tudom mondani, hogy, ha túljátszod ezt a dolgot, szinte biztos, hogy semmi nem lesz a kiszemelttel, és végső soron marad a szamár. Ezt akarod? Nem hiszem.

Akkor szerintem add önmagad, határozottan..de persze ahogy jónak érzed a szitut. Aztán, ha sehogy nem akarja a csaj, akkor nem kell erőltetni, mert az ilyeneknek úgy is sírás lesz a vége. Én ezt tapasztaltam.

2015. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!