Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idősebb nőket szeretném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nőket szeretném?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy idősebb lánnyal, 3 év volt közöttünk. Vágyom arra, hogy törődjenek velem, hogy gondoskodjanak rólam. Nem fizikailag, nyilván mentálisan, vagy lelkileg esik jól ez a gondoskodás. Ezzel a lánnyal vége lett egy és nálam fiatalabb lánnyal jöttem össze, akit viszont taszított, hogy időnként kiöntöttem a lelkem neki, hozzábújtam volna, vagy jó lett volna, ha a támaszom lett volna.

Számomra az a természetes, ha a férfi szerepében vagyok, de ahogy írtam is néha jól esik elgyengülni valaki mellett. Nem gondolnám, hogy ez túlzás lenne, de talán mégsem normális ez és lehet, hogy idősebb nők társaságát kéne keresnem, hogy megkapjam ezt a fajta szeretetet is?



2014. jan. 24. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Ezt úgy hívják, hogy anyakomplexus.
2014. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a kortól függ, hanem az érettségtől. Egy nálad fiatalabb lány is lehet érett, aki meghallgat, ugyanakkor egy tőled idősebb is lehet nemtörődöm.
2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 év az semmi én meg fiatalabb férfi társaságra vágyom és hogy törődjünk egymással:)
2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 tapasztalatból ne hozz előítéletet. Ez most ígxy alakult. Próbálkozz! Egyébként az ilyen 1-5 év korkülömbségek nem vészesek ha plussz, ha minusz... lépd túl a határaid ;)
2014. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anyakomplexus tehát, vagy rossz tapasztalat(ok) csupán?
2014. jan. 24. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:

"Vágyom arra, hogy törődjenek velem, hogy gondoskodjanak rólam"

Ezt mi másnak neveznétek akkor...?

2014. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, de nem arra gondolok, hogy öltöztessen fel, meg, hogy leüljön én meg az ölében fekve panaszkodhassak neki.

Szavak sem kellenek, csak érezzem, hogy mellette megnyugodhatok, ilyesmi.

2014. jan. 24. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont úgy beszélsz, mint egy szerencsétlen gyermek... anyakomplexus ennyi... ez a válasz.
2014. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi a teendő? Forduljak pszichológushoz?
2014. jan. 24. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis, keress egy olyan nőt aki szintén erre vágyik.
2014. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!