Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha olyat kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha olyat kell holnap csinálnom, amit nem akarok?

Figyelt kérdés

Holnap a barátommal kettesben leszünk. Nem lesznek otthon a szülei, így szeretne egy-két dolgot(köztük, hogy táncoljak neki szexisen).

2 éve vagyunk együtt, nem feküdtünk le, kiis írtam egy másik kérdést ezzel kapcsolatban.

A lényeg, hogy most olyan rosszul vagyok, igen, egy ilyen SEMMI ÜGY MIATT, hogy sírok. Pánikbeteg vagyok, és ha elhagyom a barátomat, vagy nemc sinálom meg, a bűntudattól rohamot kapok.

Ha meg megkell tennem egy ilyen TERMÉSZETES dolgot, akkor meg kiborulok. Járok pszichiáterhez, próbáljuk ezt megoldani közösen. GYógyszert is írtak fel, de azt nem szedem, mert azt egy régebbi orvos írta.

Igen, tudom, hogy minek vagyok akkor vele, meg, hogy minek csinálom meg, stb.

Arra adjatok kérlek választ, hogy hogyan "éljem" túl a holnapi nap ezen részét? AKi akar nyugodtan szidjon, nem érdekel, csak tanácsokat szeretnék...


2014. jan. 24. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Az a gond, hogy nem tudsz feloldódni a közelében teljesen? Gyógyszert ne vegyél be, viszont egy kis édes pezsgőt ihatnátok, a pezsgőtől nem rúg be az ember, viszont elég jól oldja a gátlásokat, lehet mersz neki majd táncolni is. :)
2014. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod mondd meg neki. 2év alatt csak kialakult valami bizalom (szóval elmondhatod neki), és szeret , hogy amit nem akarsz meg csinálni az nem erőszakolja rád.
2014. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
2 éve vagytok együtt és még nem szexeltetek? szerintem kamukérdés....
2014. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
javasolj inkább egy közös programot ahelyett, hogy otthon ültök. menjetek moziba, kirándulni, vagy vmi. így nem lesz "kényszer" sem az, h bármi olyat csinálj, amit nem akarsz.
2014. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel most, hogy gond van, úgy néz ki beteg vagy, így a holnapi program ugrik...Hosszútávon semmi nem oldódik meg, de legalább a holnapot túléled. Szia
2014. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy így segítetek!

És nem kaptam lehurrogást.:) Nem kamu kérdés. Nem volt szex. A barátom nem merte megkérdezni az Anyukáját, hogy együtt aludhatunk-e. És MINDEN NAP otthon vannak a szülei, amikor mi is. Volt, hogy egy év után sikerült volna együtt aludnunk, de nem engedte az anyukája. És úgy nem akartam elveszteni, hogy szexelünk, és kitudja mikor lehet a következő...mert itt hónapokról van szó, mire jön egy alkalom.

A pezsgő jó ötlet!

Meg a kirándulás is, de sehova nem jön el velem. Ráadásul ezt nagyon várja. És egyszer már szakított velem más miatt, és most nagyon jó a kapcsolatunk. Többször nemet mondtam már, de érzem, hogy ha ezt nemt eljesíteném(így, hogy nincs szex), vége lenne a kapcsolatunknak. És lehet, hogy önző vagyok, de nem akarok rohamot kapni, még nem.

2014. jan. 24. 20:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Már az előző kérdésnél kiderült, hogy nem tart semmire a barátod, te meg ennyire ostoba vagy, hogy továbbra is ragaszkodsz hozzá és szenvedsz. Komolyan mondom, aki ilyen hülye az meg is érdemli, amit kap.
2014. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kirándulás most valóban nem túl jó ötlet, a hóviharban. Majd tavasszal, erdei tanösvényeken, akár piknikezhettek is, és az erdőben letérve az ösvényről akár lesz alkalmatok szeretkezni is, igazán izgalmas a természetben... persze csak ha eléggé rá vagytok hangolódva egymásra.
2014. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És nem tudod megbeszélni vele?
2014. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hülye vagyok. Pont azért írtam ki a kérdést, hátha észhez térek.

Sajnos nem tudom megbeszélni vele. Hogy is beszélhetném? Őszintén, örülhetek annak, hogy szex nélkül két évig velem maradt, még ha nem is mi tehetünk erről.

HA megmondom neki, hogy nem akarom, elgondolkozna akapcsolatunkon. Tudom, hogy megalázott, semmibe vett régen, de egyszer már elszakadtam tőle, és tényleg akkora rohamot kaptam, hogy azt kívántam bármi csak vége lehessen.

A pszichiáter meg segít nekem, lépésről lépésre haladunk. De a barátom a pszichiátert se tudja. Ezeket muszáj egyedül megoldanom.

2014. jan. 24. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!