Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csaj tetszik nekem; facen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj tetszik nekem; facen szoktam vele beszelgetni;mondtam neki h nagyon tetszik nekem ; de én nem tetszek neki. Hogy csin. Mellesleg az a csaj egy utcányira lakik tolem; de nem akar velem talalkozni; viszont jofej velem eléggé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 22:13
 1/9 anonim válasza:
Hagyd a francba. Ha nem tetszel neki akkor mit erolteted?
2014. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nagyon tetszik nekem; es sztem megtetszhetek neki ; cssk kell egy keveset meg beszelnem vele...
2014. jan. 25. 16:34
 3/9 anonim válasza:
szerintem is keress egy olyat ai megérdemel, hogy fáradozz érte, felesleges vele törődni, ha le se szar
2014. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De, jófej velem nagyon, szerintem érdemes vele fáradozni... de nemtom...van egy jobb csaj is , csak ő nem tetszik nekem most éppen, de szerintem őt nehezebb is lenne megszerezni...
2014. jan. 26. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nehezebb megszerezni". Annál nehezebb mint akinek nem tetszel? :D Érdekes egy fazon vagy, hallod-e!!

Ha valakinek nem tetszel akkor a fejed tetejére is állhatsz akkor sem fogod tudni megszerezni!!

Kiindulhatnál most magadból nem tetszik a másik lány nem szeded fel kész. Keress olyat akivel kölcsönös.

2014. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudhatom mg h tetszek veleknek?:D
2014. febr. 1. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
szoktak lenni jelei a másik részéről amiből érezhető de ha bizonytalan vagy rá is kérdezhetsz
2014. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De hogyan kérdezzem meg tőle?
2014. febr. 2. 13:58
 9/9 A kérdező kommentje:
vagyis a másik csajtol akinek lehet tetszek
2014. febr. 2. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!