Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet baj abból ha már én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj abból ha már én is érzem hogy néha túl messzire megyek el, de a barátom elnéző, sőt?

Figyelt kérdés

Eléggé beszólogatós meg piszkálódós vagyok, persze csak csipkelődés szintjén, senkit se akarok megbántani (persze néha sajnos sikerül). A barátom (ő az első) elnézi, sőt, még szereti is ha piszkálom meg szarkasztikus avagy néha már gonoszkodó vagyok. Ő is ilyen, bár ha ő csipkelődik, akkor reflexből rávágom, hogy "kekeckedsz velem? Ezt csak nekem szabad..." Meg, ő meg is mondta már a kapcsolat elején hogy ő kihasználható és ez őt nem zavarja, de persze nem is akarom kihasználni. Papucsot se akarok belőle csinálni, csak nem tudom, hogy ha ez így folytatódik akaratlanul el fogom-e nyomni :/

Ha leszoknék róla, akkor nem teljesen magam lennék, és ő meg így szeret... nem tudom.

18L



2014. jan. 24. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalább a családja előtt is ezt rendezed? :D
2014. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha őt nem zavarja... akkor nincs különösebb gond. :) Azért túlzásokba ne ess, ha kell, légy komoly, kedves, megértő.
2014. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen volt, mint te. 4 évig bírtam mellette, utána szakítottam vele. Egy egész életen át nem lehet elnézni, legalább az ember párja ne legyen már bunkó/gonoszkodó a másikkal.... Most egy olyan ember mellett vagyok, akiben meg sem fordul a bunkó beszólogatás, megbántás, sokkal jobb lett a lelki világom. Az exem is ezzel védekezett, hogy neki ilyen a természete, de hosszútávon ezt nagyon nehéz tolerálni! Én a helyedben megpróbálnék változtatni és nem a barátodon kitölteni a feszültséged!
2014. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tudja, hogy szereted és olyan módon is piszkálod akkor nincs gond.

Valószínű, ha egyszer tényleg rosszindulatból és puszta gonoszkodás céljából szólnál be vagy aláznád meg azt ő is észrevenné.

2014. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt rendezni a család előtt? Csak az anyukáját ismerem és tesója nincs, de az anyja kicsit hasonló hozzám, az ők kapcsolata is kicsit csipkelődős. Én is ugyanezt csinálom itthon is, a bátyámmal is, és ha ő itt van a családommal akkor is simán.
2014. jan. 24. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra... Képes vagy azt bántani, akit szeretsz.
2014. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem bántom, és nem is megbántásból mondom, amit. Ezt ő is tudja, és általában amikor valami nagyon csipkelődőt mondok, olyankor megpuszil és mondja hogy szeret. Csak nem tudom, mennyire hosszútávon működhet.

(Meg, mielőtt nem voltunk együtt nem volt aki ezt az énem így elfogadja, úgyhogy őelőtte nem is voltam ilyen csípős nyelvű)

2014. jan. 24. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!