Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak nem tetszik a saját készítésű szülinapi ajándékom, kiakadjak, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam egy tanfolyamra, ahol az amúgy is ügyetlen kézügyességemmel megtanultam kötni, hímezni. Nem akartam parfümöt, meg ilyeneket, gondoltam valami személyes jobban esne neki. Kötöttem neki téli vastag zoknit, sapkát, sálat kesztyűt és sütöttem tortát és nyíltan megmondta, hogy neki ez nem tetszik, nem hordja, de elteszi emlékbe. Inkább adjam oda nagypapamnak, aki tényleg örül neki? Kiakadjak, vagy tényleg béna ajándekok?

17/L 21/F


2014. jan. 24. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ... ja ő nem hord pl sapkát sálat (ismerek ilyen férfi), akkor tényleg béna ajándék. és azért az sem másodlagos, hogy hogyan sikerült...
2014. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érthető hogy rosszul esett, de legalább őszinte volt Veled, egy 21 éves fiúnak valóban nem a legjobb ajándék. Anno talán a 12-13. születésnapomra nekem a mamám kötött egy mellényt, sosem volt rajtam, de elfogadtam - ez sem jobb, én még be sem vallottam, hogy nem tetszik, egyszerűen nem tetszenek a kötött holmik, a gyáriak sem. Ne akadj ki, azért remélem a tortának örült. :)
2014. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem kell neki semmi, ez ilyen plusz dolog volt.
2014. jan. 24. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, sokat jelent neki, hiszen ha elteszi emlékbe akkor már csak fontosnak találja! Az, hogy nem tetszik neki, szerintem úgy értette, hogy nem szereti a kötött ruhákat (esetleg nem is hord ilyen ruhadarabokat amiket elkészítettél neki). Persze érthető, hogy rosszul esik, de hidd el sokkal jobb, hogy nyíltan kimondta, mintha műboldogsággal "örült" volna neki, aztán utólag derül ki, hogy hát mégsem dobta őt ez fel...
2014. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura.. A én 21 éves barátom anno nagyon örült, és nem csak mutatta, jert hordta.. Sőt múltkor véletlenül láttam egy képet róla(ő nincs is fenn csak a tesója) és még mindig hordja (6 éve szakítottunk, én férjnél, neki is van élettársa) tehát tnyleg tetszett neki, és szereti a sqlat amit kötöttem....


Úgyhogy nem béna ajándék...

Egyrészt becsülendő, hogy őszinte...

Másrészt egy ajandekra nem mondjuk, hogy béna..

Ebben az esetben is annyi ett volna részéről a megoldás,mhogy ilyet ő nem hord, de elteszi emlékbe, mert a te keted munkáj..

Viszobt ez az add oda a nagyapádnak szöveg kifejezetten bunkó...

(Mintha csak a nagyapák hrdanának kötött holmit...)

2014. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!