Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi az, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, aki úgy csapja a szelet, hogy van barátnője?

Figyelt kérdés

Nyíltan udvarol, a számomra pályázik, akárhányszor találkozunk (munkaügyben pár naponta elkerülhetetlen, hogy összefussunk) randizni hív, és még azt is közölte velem, hogy értem szinglivé tenné magát.

Én természetesen nem veszem komolyan, csak mosolygok rajta és próbálom elcsapni az utalásait 1-1 poénnal. De nem tudom, hogy mit gondoljak róla.


2014. jan. 24. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
COOLMÁJER TOPCSÁVÓ.
2014. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne csak mosolyogj,meg poénkodj.. Mond meg neki, ha neked ez nem tetszik. Ha tetszik, akkor azt hozd a tudtára. Csak ne csodálkozz, ha később téged hagy ott valaki más mosolyáért
2014. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha nem komolyan,a 60 éves büfés nénivell,hogy jobban megpakolja a hamburgerét,akkor ügyes,ha komoly szándékkal,akkor g..ci.

2014. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hűtlen, mégis milyen lenne?

Nem fogom szidni, de ez akkor sem egy pozitív tulajdonság...

2014. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem nevezném férfinak,inkább egy gerinctelen féregnek. :) És utána veled is ugyanezt tenné,biztos jól esne neked is hasonló helyzet. :)
2014. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha kicsit is érdekelne, akkor nem csak mosolyognék rajta :) azt hiszem ennyi idő elteltével már vehette volna a lapot, hogy nekem nem pálya. Viszon tény, hogy ettől még simogatja a lelkemet a dolog (ki ne szeretné, ha udvarolnának neki). Engem otthagy másért? Kizárt, mivel sosem jönnék össze vele. Mellesleg nem ez volt a kérdésem.
2014. jan. 24. 23:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne mások mondják meg, hogy mit gondolj róla,szerintem.
2014. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csalfa férfi :/
2014. jan. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha most ezt csinálja akkor ezt fogja 20 év múlva is... Hűtlen P*cs
2014. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!