Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnám elfelejtetni a párommal a volt barátnőjét?

Figyelt kérdés
10 évet voltak együtt, együtt is laktak, de egy idő után megromlott a kapcsolatuk és elköltözött otthonról a párom, a volt barátnőjének van pasija, de a párom 1 évig harcolt érte majd feladta !! Aztán jöttem én, 1 hónapja együtt vagyunk, egyre jobban kedvel és jól érzi magát velem, aggódik értem, félt, féltékenykedik stb... De még is ott van még benne a volt csaj, nem tudja magát elengedni nem tud ellazúlni! Szerintetek mit tudnék csinálni hogy kiverje a fejéből és csak rám tudjon figyelni, vagy hogyan tudnék neki segíteni ??
2014. jan. 25. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hozd föl a volt barátnőt előtte. Élvezd, hogy vele vagy, légy önmagad és fölszabadult. Egy 10 éves kapcsolatot jópár hónapig kell földolgozni. A barátod egy évet fölöslegesen loholt még...azaz nem tudta földolgozni csak újabb kudarcélményt generált magának.

Légy türelmes és az idő megoldja. Minél több közös élmény,szeretetteljes légkör...és jó esetben hamarosan már csak te jársz.a fejében :-). (Program, meghittség, élmények...)

2014. jan. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyeltalán nem hozom fel neki !! :) Köszönöm szépen, azon leszek, hogy ne fájjon neki és hogy csak rám gondoljon !! :D
2014. jan. 25. 00:38
 3/5 anonim ***** válasza:
:-) (hasonló cipoben jartam...ma már a férjem, és gyerekünk van) (az 1. voltam)
2014. jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom. Neked kell megtalálnod a megoldást, ami lehet kemény is. (Pl kidobod a francba, majd engeded, hogy visszakönyörögje magát ((mert akkor talán rájön, hogy most te vagy neki, nem a régi, téged kell megbecsülnie!!)))
2014. jan. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idő ...idő.. idő Egy hónap után még ne várd ,hogy fontosabb legyél a számára mint az ,akivel 10 évet töltött ! Tök normális ,hogy ezer és ezer dolog emlékezteti a volt kedvesére . Ezzel nem azt mondom ,hogy téged nem fog szeretni ,biztos fog ,csak légy önmagad ,ne fújtass a volt kedvesére ,ne akard görcsösen ,hisz a múltat elfeledni úgysem fogja.Kialakul minden ,ne sietted !
2014. jan. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!