Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszi fel állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi fel állandóan a kapcsolatot a volt barátnőjével?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel "együtt" vagyok. Előttem volt egy 1,5 inkább 2 éves kapcsolata. Nyáron találkoztunk össze ekkor még nagyon friss volt a szakításuk. Természetesen tisztában voltam vele, hogy nem fog menni egyről a kettőre a lány elfelejtése, de azóta eltelt jó pár hónap, és még mindig úgy érzem vele lenne csak tudja, hogy már nem lenne jó a kapcsolatuk, mellesleg érzem, hogy mér engem is szeret. Az az érdekes, hogy lenne esélye vissza menni a lányhoz, de kibékülni nem békül ki vele sőt találkozni sem találkoznak inkább csak a közösségi oldalon veszekednek egy sort és utána megint egy darabig semmi. Viszont amikor én többször megmondtam neki, hogy legyen vége engem felejtsen el így nincs értelme kettőnk kapcsolatának, kikészült és kérlelt hogy maradjak vele! És amikor az elején volt alkalom arra, hogy vissza ment ehhez a lányhoz közben és utána is keresett tehát nem tudott elfelejteni! Miért van ez? Engem és a olt barátnőjét is szeret, és nem tudja eldönteni mit is akar igazán?! Vagy ez természetes hogy 2 év együttlétet ami ráadásul az első nagy szerelem volt nem tudta még elfelejteni és várnom kellene? Valaki adjon valami segítő választ mert már bele őrülök ebbe.
2014. jan. 25. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Még a volt barátnőjét szeretni.
2014. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a válaszom, hogy szánalmas vagy, neked is tudnod kellene értelmesen gondolkozni: ergo nem járni ilyen pasival, erőt venni, hogy elküld. Arra az elhatározásra kellene jutnod, hogy nem keresed ezt a pasit, és megmondod neki, hogy máskor akkor keressen új nőt magának, ha elfelejtette a régit, és nem is zaklatja már semmilyen formában.
2014. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen tudom! csak az a baj hogy több mint fél éve vagyok vele és már az első hónapokban bele szerettem és mindig csak reménykedem és bízom abban hogy engem szeret és velem marad...
2014. jan. 25. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod, ha az embert szabadon hagyják, nem korlátozzák, akkor ők maguk fognak egy baráti kapcsolatot kialakitani, ami szex, és csók stb. mentes, hiszen felnőtt emberekről beszélünk.Amikor nem kényszerből kommunikál valaki közösségi oldalon, hanem normális módón, akkor az ember az ilyen személytől nem vágyik el. Hanem örül, hogy van egy normális társa, aki bizik benne, és stabil, és azt a másik embert sem vesziti szem elöl, mert megmarad neki mint barát. Vannak emberek, akik az átlagnál erősebben kötődnek az emberi kapcsolatokhoz, az ilyen emberek ha elvesztenek egy embert addig nem tudnak megnyugodni, mig valamilyen szinten vissza nem terelik az életükbe. Sokszor ez frusztráltságba is átcsap, hiszen hiába magyarázod a másik embernek, hogy ne aggódjon nincs probléma, nem lesz vele kapcsolat, nem hisznek neki, mert a környezetükben visszaélések vannak és félnek.


Szóval én azt javaslom, ne korlátozd. Ha szabad az ember nincs tiltott gyümölcs. Tiltott gyümölcs ott van, ahol zsarnokság és korlát van. Ahol szabadság ott nincs.

2014. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!