Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem értem. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Akárhányszor elmegyek bulizni,vagy ide-oda a pasik mindig megtalálnak engem...

Aztán jön a szokásos...randira hív,találkozgatunk,elhalmoz minden széppel-jóval...majd mikor az ember azt gondolná a dolog komolyra is fordulhatna...egyszercsak megbolondul az összes...

Nem mondhatják,hogy ri**banc vagyok,eddig csak egy komoly kapcsolatom volt ami másfél évig tartott...a viselkedésemmel sem adok rá okot,mert egyáltalán nem viselkedem úgy,még akkor sem,amikor bulizni megyek...

Nem tudom mit rontok el mindig...bennem van a hiba? Ez már a 4.ember aki azt mondta nekem,h nem akar komoly kapcsolatot...nem tudom megérteni.


2014. jan. 25. 16:43
 1/8 Moszuke ***** válasza:
egy buliban nem sok eséllyel találsz komoly kapcsolatot kereső embereket. ez törvényszerű és azt hittem már rég köztudott.
2014. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit nem lehet ezen megérteni. Szimplán nem voltál nagy szám a szemükben, nem látták benned a nagy ő lehetőségét, akiért érdemes lenne elköteleződni. De azért szórakozni akartak, esetleg gondolták egy kis szexben benne lennél, de gondolták azért nem lesznek hatalmas szemétládák, közlik veled a tényállást.
2014. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy buliban az emberek 90%-a nem akar komoly kapcsolatot...

De én sosem a bunkó fajtáját fogtam ki...rendesen dolgozik,segít otthon a szüleinek,paraszti munkát folytat és dolgos,rendes...az utóbbinak pl. egy nő volt az életében...szóval ebből azt vettem le,nem lehet akkora szemétláda...

2014. jan. 25. 16:49
 4/8 Moszuke ***** válasza:

attól még az emberek a buliba kikapcsolódni járnak, kiereszteni a gőzt, stb.

nem feltétlen akarnak azonnal megállapodni, az első randi után.

azért mert valaki "normális" nem feltétlen keres tartós kapcsolatot. nagyon sok ilyen ismerősöm van.

persze keresheted magadban is a hibát ha minden áron ezt akarod, de akkor abban mi már nem segíthetünk túl sokat mert nem ismerünk téged.

2014. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is feltétlenül szemétládák. Nem erről van szó. Nem szemétláda valaki azért, mert nem akar veled komoly kapcsolatot.
2014. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt pár sorból senki se fogja tudni megmondani. Ha benned van a hiba, akkor valószínűleg ők is csak pár randi után vették észre. Ha csak egy éjszakára kell valaki eredetileg, akkor a buliból hazaviszem, és adj neki. Ha randik után mondom, hogy nem akarok komolyat, az azt jelenti, hogy az illető jó nő, de defektes a személyisége.


Ha gondolod, írj, kezdjünk el beszélgetni, és ha látok valamit, ami szerintem nem jó veled kapcsolatban, mondom.

2014. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nalam az szokott lenni, hogy minden szep es jo, erre hopp eltunik, nem keres
2014. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó..szerencsére velem nem fordult ilyen elő...volt annyi gerinc benne,h közölje legalább velem mi a stájsz...

Sajnálom :/

2014. jan. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!