Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha nem jon ossze, akkor igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha nem jon ossze, akkor igy kellett lennie" -Ezt miert mondhatta? Lent.

Figyelt kérdés

Par hete osszejottem egy kollegammal, viszonylag hamar agybabujtam vele, aminek egy kis amolyan "erzelmi valsag" lett a kovetkezmenye, azt gondoltam, most mar elveszette az erdeklodeset irantam, talan konnyuverunek gondol, stb. Ugy gondoltam, jobb, ha tudja, mi nyomja a kis lelkivilagomat, ezert leultem megbeszelni a dolgokat, de o nem ertette, miert stresszelek ezen. Elmondtam, hogy a volt baratom lelepett, miutan lefektetett, ezert magamat hibaztattam/om, mert akkor nem vettem eszre a jeleket (mert nagyon sok volt). Erre azt mondta, hogy bizonyos dolgok maguktol megtortennek, ezekert senki sem felelos: se en, hogy belegyek a jatekba, sem a masik, hogy egy adott pont utan mar nem akar engem, mert a bizonyos pillanatban mindenki azt csinalja, amit a legjobbnak gondol, ez pedig sokfelekeppen elsulhet. "Ha nem jon ossze, akkor igy kellett lennie".


Nem tudom, hogy ezt kettonkre ertette-e, nem akarom tovabb firtatni a dolgot, mert mar igy is azt gondolja, tul sokat stresszelek a nagy semmi miatt es hulyesegeken agyalok... Ami mellesleg igaz is :)

En 25N o 23F


2014. jan. 25. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezzel magyarázza a bizonyítványt,magyarul nem kellesz neki,és ezzel a szöveggel mentegeti magát.Szép volt,jó volt,nyilván élvezte a dolgot,de számára ennyit jelentett a dolog.Ezt sajnos el kell fogadnod és tovább kell lépned,mert már így is túlzottan kiadtad magad neki.
2014. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!