Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy baj ha a barátom túlságosan is féltékeny?

Figyelt kérdés
tudom jó egyrészt mert belém van zúgva
2014. jan. 25. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, mennyire? Ha mindig, mindent számon kér, ellenőriz, akadályoz a normál életviteledben, akkor már most menekülj!


ha csak látod rajta bizonyos helyzetekben, akkor belefér...

2014. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennek is vannak fokozatai.Létezik beteges,mániás szintű fétékenység,ami már elviselhetetlen mértékű,és tönkre teszi a mindennapjaidat,és létezik olyan is,amikor konkrét helyzetben konkrét személyre féltékeny,de ezt ha megnyugtatod,tudja kezelni.Nem mindegy,melyik esetről van szó.Az utóbbi még elfogadható,orvosolható probléma.
2014. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát már azon kiakad ha valaki rámír egy közösségi oldalon..vagy a képemhez.
2014. jan. 25. 17:29
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy ez normális?
2014. jan. 25. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon feltékeny, és mondtam neki, hogy fejezd be ,mert nemfogom sokáig birni. Pl nekem is volt h egy fiú irt egy kepemhez h jó lett, én nen reagaltam direkt semmit sem, erre rám ir,hogy hogy mer írni ,meg nem látja hogy kapcsolatban vagyok stb. utána ki is töröltem. Meg elmentem állásinterjúra és első reakcioja, jó de ne hogy bepasizz, utána irta hogy a fiúktól félt ,mert bennem megbizik. Majd mondtam h kaptam egy mentort és ugye megkerdezte h ugye nő?mondom fiú ,hát erre a reakcióka ,,csodás, nagyszerû"
2014. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj az ilyeneket ki nem állhatom,nem lehet könnyű vele :/ de ő ennyire nem ilyen...
2014. jan. 25. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!