Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek az ellen, hogy ne legyek irigy néha a barátomra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem szoktam senkire sem irigykedni, ezért is nagyon fura, hogy épp a barátomra vagyok az. Viszont nagyon szeretem, és közben örülök is annak ha neki sikerül valami, de néha mégis irigykedek rá. Mit tehetnék szerintetek, hogy ne legyek az?!

2014. jan. 25. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
feküdj le vele és majd elmúlik
2014. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megköszönném a normális válaszokat.
2014. jan. 25. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:

A kapcsolat azért van hogy támogassátok egymást. Az irigység ezt nagyon megöli.

HA nem vigyázol nagyon eltaszítja a párodat tőled ahelyett, hogy békében és tisztelettel lennétek egymás iránt.

Ezt az érzést fel kell tudnod oldani, különben civakodás és sorozatos nézeteltérések lesznek.

Az amit írtál, az természetes. Mert mindig arra vagyunk jogtalanul féltékenyek (irigyek) akik közel állnak hozzánk.

Ha szereted a párodat, ott nincs helye az önzőségnek, mert ezek PONTOSAN ellentétek.

Egymás társai vagytok és nem vetélytársak.

Gratulálj a párodnak és ne önsajnálatba ereszkedj!

Amellett törekedj a saját céljaidra és alakítsd ki a saját utad.

2014. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jan. 25. 19:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy vele az irigysegemet nem éreztetem, csak magamban érzem... neki nem mutatom ki
2014. jan. 26. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!