Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket taszít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket taszít, ha egy pasinak lábfétise van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem igen.
2014. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

80% ukat taszítja.

de hogy miért?! nemigazán értem.

nyilván kényelmesek, és nemigazán foglalkozik sok lány különösebben a lábaivel (nem szentel neki külön figyelmet) ezáltal ugymond szégyenli, ha véletlen "szaga van", s ezt nem a saját hibájának érzékeli, hanem annak, hogy a pasi gáz, mert ezt szereti benne.

2014. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es: nem nem azért, egyszerűen minket nem az hoz izgalomba. Mondjuk ha téged nem hozna izgalomba, hogy én a könyöködre izgulok, és mondjuk az időm nagy többségében azzal akarok foglalkozni, akkor az téged nem zavarna? Na engem az ilyesmi igen. Nem hogy olyan dolgokkal foglalkoznánk, ami MINDKETTŐNKNEK vonzó és izgató.
2014. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az nem igazán jönne be, ha a pasim a lábujjaimat akarná szopogatni, vagy azt szeretné, hogy a lábaimmal elégítsem ki, stb.. Ha csak annyiról van szó, hogy szép látványnak tartja a jó lábakat és ezek a testrészek vannak rá leginkább hatással, nem probléma.
2014. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem egyaltalan nem taszit. Szivesen a parom rendelkezesere bocsatanam,ha o azt kivanna.
2014. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szó nincs arról, hogy itt az idő jelentős többségét az tezsi ki...

tisztába vagyok vele...nekem se jött sose be mikor az volt barátnpm a mellbimbómmal játszadozott, nemistudom miféle megfontolásból.

nem elvakult dologról bezsélek, de azt az 5 -10 percet majdcska kibírod, hogy épp nem d/glak, vagy izgatlak kézzl-nyelvvel.

2014. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem taszít,sőt kimondottan szeretem ha foglalkoznak a lábammal.
2014. jan. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!