Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt..mindig az ő barátaival kell lennünk, buliznunk stb..az enyémekkel sohasem. Egyik nap megkértem, hogy hétvégén legyünk kettesben..mozi stb. Ő azt mondta, hogy oké pénteken mozi de szombaton a haverjaival leszünk..erre én mondtam, hogy oké akkor te leszel a haverjaiddal én meg elmegyek bulizni a barátnőimmel..erre kiakadt, hogy én egyedül nem mehetek bulizni és mivel látta,hogy komolyan beszélek már könyörgött...megigérte, hogy akkor szombaton mozi..másnap kaptam tőle rózsát stb. Erre most itt ülök a szobájában egyedül míg ő a haverjaival kint nevetgél és még az ajtót és rámcsukta. szerintetek? volt már valaki hasonló helyzetben? nagyon szomorú vagyok..mentem volna bulizni. :(
2014. jan. 25. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem megmondtam hogy mindjárt jövök? Addig dobd le a bugyit!
2014. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első kapcsolatomban pont ez a helyzet állt fent, de mi 4 hónapot sem voltunk együtt. Engem senki nem fog pórázon rángatni... Ha a barátnőiddel SEM lehetsz, még miket tilt majd meg Neked? Nagyon gyorsan kidobnám, nem tisztel, nem bízik benned.
2014. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra, ne hagyd, hogy teljesen kisajátítson, nem a tulajdona vagy, hanem a barátnője! Menni akarsz bulizni? Menyj! Még csak fél 8, simán kicsípheted magad 8, fél 9-ig, felhívhatod a barátnőidet és mehetsz velük bulizni. Állj ki magadért a fenébe is! Hol az önbecsülésed? Közöld vele egyértelműen a tényeket és kész. Mész mert megteheted és mert akarsz! Mit nem akarsz? Egy szobában kuksolni míg ő a haverjaival szórakozik. Ennyi.
2014. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a #3 válaszolóra!!!!
2014. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő vidéken lakik és nincs itt semmi ruhám, semmim, kiszolgáltatott helyzetben vagyok.. :(
2014. jan. 25. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Vonulj el előttük meztelenül.
2014. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, Úgy értem olyan ruhám amiben el tudnék menni bulizni
2014. jan. 25. 19:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg kiszolgáltatott helyzetben vagy, talán inkább csak úgy érzed. Hány éves vagy? Milyen messze lakik a Te otthonodtól? A szüleidnek vagy egy barátnak/barátnődnek nincs kocsija aki haza tudna vinni? Taxi, busz nem közlekedik?
2014. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyél individuum, ne mástól függj. Ha most nem lépsz, akkor később még rosszabb lesz.
2014. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ma már úgysem tudsz mit csinálni, de legközelebb ne hallgass a könyörgésére, hanem teljes lelki nyugalommal szervez más programot magadnak. Plusz pont, ha olyan, amit halálosan unalmasnak tart (pl. hímzőkör vagy közös főzés, kiállításnézés barátnőkkel). Ajánld fel, hogy majd találkoztok egy olyan időpontban, amikor mindketten ráértek.

És -ez nagyon fontos- tartsd is ehhez magad! Ha kettőnél több agysejtje van, venni fogja a lapot.

2014. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!