Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúnak meddig és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúnak meddig és hogyan kell "kérlelnie" a lányt? Egy lánynak mennyi kell, hogy átmenjen hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval hogy alakul ez ki? Hanyadik randi? Velem van a gond ebben az esetben?



Egy fiú már tett több célzást is, például írtam, hogy forralt bort készítettem, ő pedig, hogy inna már egy jót, mondom oké, akkor elkészítem nálad. Erre csak ő annyi hogy megbeszéltük.

Később kérdezte mit kell beszereznie hozzá, de ennyi.

Nem tudom eldönteni, hogy ezek csak poénkodások, vagy tényleg komoly szándékkal írta, és én voltam túl béna, kezdő, jobban mutatnom kellett volna hogy mennék.

Szilveszter előtt is írta, hogy nincs programja, én pedig mondtam hogy nekem van, de ha úgy alakul szívesen vele tartok, annyiban maradtunk hogy beszélünk még róla, végül semmi nem lett, még csak nem is írt(egy héttel szilveszter előtt volt ez az eset.)

Vett új konyhabútort, írta, hogy majd egyszer meglátom talán..

Én 20 vagyok, de elég kezdő ilyen téren, ő 27. Lehet hogy neki teljesen az jön le, hogy én elutasítom őt, pedig csak nem akarok könnyűvérűnek tűnni, hogy első felszólításra megyek, ráadásul ez csak a második randi lenne.

Úgy vagyok vele, hogy ha akarja, akkor konkrétan mondja meg, hogy menjek át, kérdezze meg mikor érek rá stb.. mert ez így nem tűnik túl komolynak nekem.


2014. jan. 26. 15:04
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja meg később amikor beteg volt, írta hogy átmehetnék ápolni. Most erre mit kéne írnom, hogy oké, mikor mehetek? Sosem volt még velem ilyen :'( Ha meg csak poénkodik, tök ciki lenne nekem, hogy én meg így kaptam az alkalmon.

Mostmár 2 hete nem beszéltünk, utoljára is én írtam rá, lehet már feladta (1 hónapja ismerem)

Nehéz megtalálni az egyensúlyt, hogy rájöjjek komolyan gondolja-e, de közben mutassak érdeklődést, és r*bancnak se tűnjek.

2014. jan. 26. 15:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Majdnem mintha én írtam volna a történetet, pici változtatásokkal. Nem G betűvel kezdődik a neved és fiú vagy esetleg? :D
2014. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem :D Én vagyok a lány.

Most akkor mi rontottuk el vagy a fiúk? :D

2014. jan. 26. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... de nekem is az a bajom, hogy nagyon bejön a srác, engem is áthívott magához, meg beteg lett és mondta, h átmehetnék meglátogatni, meg hogy együtt lehetnénk a meleg szobájában és nem odakint a fagyban, stb. Viszont attól hogy bejön nekem, nem akarom, h azt higgye könnyűvérű vagyok és nem akarok egyből átmenni hozzá. Nekem is mondta a borozgatást és még konyhaszekrény is szóba jött, szóval tényleg kísértetiesen hasonló az esetünk. :D

Az a baj, h emiatt nem tudom én magam sem, h csak szexelni akar, vagy tényleg meg akar ismerni és én magam érdeklem. :(

2014. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez tényleg durva :D Szerencsére ő nem G betűs, különben megijedtem volna, hogy másnap is hasonlóan csapja a szelet :D

Köztetek is ekkora a korkülönbség? Téged keres még? Hányszor randiztatok eddig?

Hát nálunk ennyire azért nem mentünk bele, hogy a meleg szobában lennénk stb..tényleg csak ennyi volt konkrétan, amit leírtam, ezért sem tudom eldönteni, hogy mennyire komoly. Persze lehet, hogy ő is fél a visszautasítástól, és azért nem szeretne jobban belemenni.

Hány évesek vagytok amúgy?

2014. jan. 26. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én ide nyíltan nem írnám le a teljes történetet, meg pontosabb "adatokat" :D de mi sem egyidősek vagyunk :P
2014. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!