Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben a szituban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a szituban?

Figyelt kérdés
Arról kérném ki a tanácsotokat, hogy nemrég hunyt el a nagymamám akit már hosszú ideje nem láttam de a párom nem tud velem jönni és totál kész van, hogy elmegyek 2 napra megy most, hogy minek megyek ebben az időben meg nem fogja kibírni!
2014. jan. 26. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem beteg nem kérdés:elmennék.
2014. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a tüdőgyulladásos, (másik kerdés)akkor is elmennék.

Nemtudom hova utazol, de nálunk egy hópihe nem esett, süt a nap reggel óta..csak hideg van...

(Persze tudom,mhogy delen azért káosz van...de 1-2 nap alatt rendben lesznek az utak.. Nem tudom mikor utaznál)


2 napra készítenék ételt, bevásárolnék, elmennk a patikába ha meg kell..

Aztán amint tudok jövök haza.

Ha nem a halálán van a párom, akkor kibír 2 napot... Agyász folyamatban nagyon fontos a temetés, ha az emberhez közelállt valaki(mégha ritkán is talalkoztak, sőt ilyenkor a legfontosabb, mert amúgy olyan, mintha csak régen talalkoztatok volna.. Sajnos tapasztaltam)

2014. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 napot nem bír ki nélküled a párod? Mi ő, valami csecsemő? Nem vagytok összenőve. Nem szoktatok külön programokat szervezni? Nem? Elég nagy baj.
2014. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétszer feltenni ugyanazt a kérdést picit változtatva rajta átlátszó, sőt, szánalmas... Barátként beállítva magadat méginkább...
2014. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!