Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakitsak?

Figyelt kérdés
Nemtudom mit tegyek. A barátommal 3 honapig voltunk együtt majd szakitott, majd 1 honap szünet után ujra együtt vagyunk én visszasirtam magam, neki pedig állitolag hiányoztam. Nem mükodik, tudom, látom és érzem, viszot annyira félek elvesziteni hogy nemtudok pontot tenni a vágére.
2014. jan. 26. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj jaj jajj.... Mindig ez van, hidd el. Nehéz az első szakítás :P De még is mit tehetnél? Megmondod, hogy nem szeretnéd folytatni. Aztán erős maradsz, nem keresed, nem beszélsz vele, tudatosítod magadban hogy mindketten másra vagytok érdemesek. más kell nektek, és lesz még sokkal jobb is.
2014. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha mar ugy erzed hogy nem tesz boldogga, nem vagy bele szerelmes, akkor ne huzd tovabb a dolgokat. Neki sem es neked sem jo hosszutavon, sot mar rovid tavon sem jo neked. Mondd neki hogy mar nem mukodik a dolog es szeretned befejezni.
2014. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak attol felsz, hogy nem lesz baratod. Mi van, ha egyutt vagy ezzel es talalkoznal az igazival, de nem fogsz neki kelleni, mert "baratod" van, akit nem is szeretsz.

Novessz mar egy kis gerincet!

2014. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bmw525 válasza:
probald meg neki elmagyarázni ugy lessz a legegyszerübb hogy tisztázzátok a saját hibáitokat!
2014. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!