Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik azok a tulajdonságaitok, amik miatt vonzóak vagytok az ellenkező nem számára?

Figyelt kérdés

Vagy milyen "módszer" alapján próbáltok hódítani/csábítani?

És ha van párotok, benne mit találtok a leginkább vonzónak?

Most ezt nem igazán a külsőségekre értem, de írhatjátok azt is persze. :)


2014. jan. 26. 16:42
1 2 3
 1/23 Költőnő? ***** válasza:
nyitott, vidám, nem agyilag zokni. Vica verza.
2014. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ilyen nagyon nincs :/

Max a testem.

18/F

2014. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Amit magamban szeretek: őszinteség, kedvesség, és hogy imádom a humor minden formáját, valamint bármiről el tudok, és szeretek is beszélgetni.


A másikban: ugyanezt keresem, szeretem, a humor, az intelligencia, őszinteség, kedvesség nélküli férfi nálam esélytelen.


Nem bevált csábítási trükköm, adom magam, aztán valakinek vagy tetszik, vagy nem.


Külsőre nem tudok mit írni, átlagos vagyok, a szemeim szeretem igazán. Másiknál: nincs ideál, bár a macik előnnyel indulnak :)

2014. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján nincs ilyen tulajdonságom, sem külső, sem benső.

(F)

2014. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Passz

F

2014. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Igazából számomra kicsit nagyképűség lenne felsorolni ezeket, valahogy nem az én stílusom az öntömjénezés:) Van pár, van ami csak nekem az, van amiről azt gondolom hogy az és mégse stb. Ez a partnertől függ.


25/f

2014. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szinte biztosra veszem, hogy a tekintetem tetszik egy lánynak, ha tetszik bennem valami. Pedig nem vagyok egy nők kedvence. De szeretnek velem szemezgetni gyakran. (metró pl, vagy suli)

Viszont ezt nem csajozási szándékból teszem, nem élek ilyesmivel. Inkább csak ösztönös. De sosem csinálok ennél többet.


22/F

2014. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
6-os, nincs ebben nagyképűség, és ez amúgy is anonim oldal, szóval csak bátran. :D
2014. jan. 26. 16:51
 9/23 anonim ***** válasza:
Jó a szövegem és elég közvetlen vagyok :) Eddig aki lánnyal voltam, mind ebbe a tulajdonságomba szeretett bele. Külsőre 12 egy tucat pasi vagyok, teljesen átlagos, uh a külsővel hódítást már nagyon régen kilőttem a sorból.
2014. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

Én kacérnak gondolom magam és szerintem mások is (férfiak természetesen), illetve nagyon szeretek laza lenni és flörtölni, ugyanakkor lehet velem beszélgetni, nem vagyok egy üresfejű nő. Igazából nem tudom miért vonzódik hozzám az, aki vonzódik, de már több férfi bepróbálkozott nálam és akiket régebb óta ismerek és valamilyen baráti, haveri kapcsolatban vagyunk, mikor találkozunk, látom rajtuk, hogy nagyon örülnek nekem, szeretnének tőlem valamit...


Most ez lehet nagyképűségnek tűnik, de ez így van, csak válaszoltam a kérdésre. Egyébként azért se értem a dolgot, mármint, hogy mit esznek rajtam, mert nem vagyok valami csinos lány. Most van rajtam kb. 10 kg felesleg is, pattanásaim is szoktak lenni, szóval nem értem :D


A páromnak eléggé szigorú tekintete van és mikor először megláttam, ez fogott meg benne leginkább.

2014. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!