Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy zavar a "bajuszkája"?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a lányokat ezzel meg lehet bántani, nem szeretnék bunkó lenni, de egy kissé zavar, hogy viszonylag erős "pelyhek" vannak a szája fölött fiatal lány létére (az átlagosnál szerintem erősebb ott a szőrzete).

2014. jan. 26. 16:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Poénból szigszalaggal tapaszd le a száját, majd tépd le:D
2014. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Ismered valamelyik barátnőjét? Lehet, hogy az lenne a legjobb, ha egy barátnőjén keresztül próbálnád ezt elérni. A barátnő, ha bír téged, jóban vagytok, akkor tud úgy hatni a párodra, hogy ne sértődjön meg :)
2014. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
22%
Pff..kívánom hogy ez legyen a legnagyobb gondotok"
2014. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

én bekamuznám, h egyik haverom megemlítette, h látszik a bajsza. és ha rákérdez,h jajjj zavar téged, akkor meg látványosan lódíts,h áááá nem annyira látszik cöcööö. csak piciiit. :D ez elég ahhoz szerintem, h vegye a lapot.:)

máskülönben besértődik. én is megsértődnék szerintem.:D

2014. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Milyen kapcsolat az ahol ennyit nem bírsz megbeszélni a paroddal? Hány éves vagy 10? Én a paromnak akar viccből is simán el tudnék mondani hasonlót. Elég gyermeteg személyisége lehet annak a lánynak aki ettől megsértődik.
2014. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
jesszus nehogy a barátnőjének mond el, mondjuk barátnőtől függ, de kissé megalázó lenne ha a barátom a barátnőmnek panaszkodna rám. tényleg nehéz, de szerintem nyugodtan megmondhatod neki, csak csináld valahogy úgy, hogy pl nem illik a gyönyörű arcához vagy ilyesmi, szóval mondj mellé valami szépet hogy ne legyen durva
2014. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, hogy mi van, de egyre több ilyen kérdést látok itt... Egyre több a bajszos csaj?
2014. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

hú én nem vagyok 10 éves és gyermeteg sem, de őszintén picit megsértődnék, vagyis rosszul esne.

főleg mondjuk friss kapcsolatban, hónapok, évek után nyilván nem. :)

2014. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

legalább szőke?? :DD

ezért irigyelem a szőke csajokat xdd mondjuk nekik nem kell olyan szorgalmasan szedni mint nekem, barnáknak :D

2014. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyre több a bajszos csaj mert a sok méreg ami a szervezetbe jut felborítja a hormonháztartást. Egyre több a meddő nő is ebből kifolyólag. Olyan betegség is van ami férfias szőrősődessel jár. Nekem is nagyon erős szörősödés de valamennyire genetika is. Ez van akinek nem tetszek így az elhúzhat a búsba.
2014. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!