Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan az az érzésem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan az az érzésem, hogy nem érdemlem meg, hogy szeressen bárki is. Van itt olyan, aki így volt, de már nincs?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen:)
2014. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen. Sokáig.

Most meg négy és fél éves kapcsolatban vagyok az élettársammal, szerelmemmel! ;-)

2014. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És mitől múlt el ez az érzet?
2014. jan. 26. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:
általában azért múlik el mert kezdenek megérni az emberek fejben is.Ja meg nem árt ha nem vagy negatív beállítottságú,az kihúzza a javulás idejét.
2014. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen és nem is hiszem, hogy változni fog. Marad a színjáték, mintha minden rendben lenne. Igazából már megszoktam és sosem hittem el, hogyha valaki szeretett. Számomra elképzelhetetlen.
2014. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, rendet kell rakni a fejedben.

Korod, nemed?

2014. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A nem lényegtelen, a kor 25.
2014. jan. 26. 17:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lényegtelen annyira, én fiú vagyok és 26. Nem biztos hogy ugyanúgy mondanám az ötleteimet egy lánynak, mint egy fiúnak. Más a mentalitás szerintem általában. De ha nem akarod itt írni, írj üzenetet, vagy ha azt sem akkor így jártunk:D
2014. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy személyiségzavar. Pszichológushoz kell fordulni és tud rajta segíteni.


Én is így vagyok vele mostanában egyébként, de tudatosan sem tudom elhagyni ezt a rossz és beidegződött gondolkodási "mintázatot".

2014. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor írd le mindkét verziót, egyszerű...
2014. jan. 26. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!