Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért/mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Tehát.


A párommal lassan másfél éve vagyunk együtt. Az utóbbi időben sajnos nagyon (vagyis az eddigiekhez képest jóval) gyakoribbá vált köztünk a veszekedés, abból kifolyólag, hogy én beszélek más lányokkal. Sok hölgyismerősöm van, akivel jóban vagyok, de csak haveri szinten, és egyiktől sem akarok semmit, én a páromat szeretem. Ennek ellenére ő folyton azzal hozakodik elő, hogy én flörtölök velük, meg lefeküdnék velük, ésatöbbi. Egy ideig még bírtam, hogy ,,magyarázkodni" kellett, de kezdem úgy érezni, hogy ezek pusztába kiáltott szavak... nem tudom mitévő legyek, de azt biztosan érzem, hogy ez nincs jól, és nem mehet ekképpen tovább.


Tapasztalat, tanács, akár hasonló helyzetekből fakadóan? Nagyon köszönöm előre is! :)


2014. jan. 26. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Idióta a csajod. Ha nem bízik meg benned, akkor ne erőltessétek.
2014. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Idiótának biztos nem idióta... de igen, kicsit úgy érzem, hogy nem bízik bennem, és nem tudom miért. Ez szomorít el igazán.
2014. jan. 26. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen, mint a barátnőd, de az még a kapcsolatunk eleje felé volt, akkor még nem volt eléggé mély a dolog, és bizonytalan voltam, hogy vajon szerethet-e, úgy igazán.

Aztán szinte egyik napról a másikra megváltozott ez, igazából nem tudom az okát, de akkor valahogy hirtelen rájöttem, hogy mennyire szerelmes belém, látszott minden egyes tekintetén, érintésében, mindenben.

Talán lehet, hogy nem érzi ő se eléggé, hogy szereted őt. Mert lehet, hogy valamilyen módon kifejezed irányába, hogy szereted, de lehet, hogy ő nem arra vágyik, beszélgessetek el erről.

Nekem pl volt olyan barátom, aki tudom, hogy nagyon szeretett, de az ő kifejezési módja főleg szavakban nyilvánult meg, és pl gyakran meglepett, sokat tett értem... de én igazán az érintések, testiség által érzem igazán kifejezettnek a szeretetet.

Szerintem ha a barátnőd száz százalékosan érezné, hogy szereted őt, akkor nem lenne ilyen féltékeny, szóval kérdezd meg, hogy hiányol-e esetleg valamit. :)

Ja és azt is megteheted esetleg, hogy közösen is szerveztek programokat, ahol lányok is ott vannak, meg a barátnőd is, és előttük is mutasd ki, hogy mennyire odavagy a barátnődért, akkor hátha megnyugszik.

2014. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a ,,közös" program lehetősége bennem is felvetődött... azóta volt még egy elég komoly vitánk, de sikerült rendezni.


Köszi a válaszokat! :)

2014. jan. 27. 14:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!