Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú(legyen A és B).


Nagyjából mindkettőt egy időben ismertem meg. A-val egy buliban, B-t pedig egy barátnőm által ismertem meg.

A-val elméletileg kb 2 hónapja együtt vagyunk. Elég ritkán találkozunk, pedig nem lakunk annyira messze egymástól, csak most összejöttek a dolgok. Ő lakást újít fel én meg sokat dolgoztam.


B-vel az a helyzet volt, hogy a barátnőmmel akart volna összejönni, ebben kérte a segítségem, de aztán belém szeretett.


Azért is bizonytalanodtam el, mert A-val nem érzem úgy hogy ez tényleg egy kapcsolat lenne, van hogy a másik fiúval többet beszélek. Viszont ha B-vel személyesen találkozunk akkor meg alig beszélgetünk, inkább csak FB-n.


Nekem az is fontos lenne, hogy beszélgetni is lehessen, ne csak kukán ülni egymás mellett.


2014. jan. 26. 17:46
 1/4 zotanbro ***** válasza:
100%
varj a c-re..
2014. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is c
2014. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik se hangzik túl jól, lássuk be...

Boldog lennél bármelyikkel is? Mert nem úgy tűnik ez a leírás alapján, mintha bármelyikőjükért is lelkesednél. Én hagynám őket.

2014. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ketten kiegészítik egymást, csak hát nem lehet mindkettő egyszerre.
2014. jan. 26. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!