Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti haragudnátok a barátnőtökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a barátnőtökre, ha lelki segélyszolgálathoz fordulna?

Figyelt kérdés

Sajnos minden összejött, és nem volt kihez fordulnom, így felkerestem az interneten az egyik ilyen intézményt, és kb 30 perces anonym chat beszélgetést folytattam.

Komoly dologról van szó, nem szórakoztam. Lassan nem lesz hol laknom, és ettől teljes depressziós vagyok.

A barátom utálja, ha neki panaszkodok, ellenben én őt mindig vigasztalom.

Mikor megtudta, hogy egy önkéntes szervezethez fordultam tanácsért, megharagudott.


Jogosan?


2014. jan. 26. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A barátoddal megbeszélted? Ha nem, akkor jogos.
2014. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mr. Truth ***** válasza:
És még MINDIG vele vagy... innentől a Te bajod...
2014. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy fasz.
2014. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt, hogy segítséget kérek, vagy azt, hogy mi bajom?


A problémáimról tud, de szerinte nyavalygok, a probléma nem itt kezdődik.

2014. jan. 26. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ra nem szamithatsz de ha valahonnan segitseget kersz megharagszik???Elnezest de a pasid egy bunko!!!Szuleidtol vagy baratoktol nem tudsz segitseget kerni?
2014. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, igazából jogosan. Miért vagy együtt még azzal a fsszal? Nekem az exem volt ilyen és ki nem állhattam, ha ilyen önző volt...


Szerintem keress más párkapcsolatot.

2014. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A szüleimre sajnos sosem számíthattam. Apukám idegbeteg, és kicsiként vert, anyukám meg vi
2014. jan. 26. 19:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem haragudnék meg ezért, ellenben az érdekes a barátod részéről, hogy utálja, ha "panaszkodsz" neki. Szerintem az nem panaszkodás, ha meghallgatom a párom problémáit, nyilván nekem is vannak.

És ha neked ez így jó, hogy chat oldalon kiöntötted a lelked, akkor ezzel nincsen semmi baj, valaki kibeszéli magában, más meg magában őrlődik.

2014. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

anyukám visszatérő depresszióval küzd, lassan nem lesz egy önáló gondolata sem.

A kék vonal segélyszolgálatot egy barátnőm ajánlotta.

2014. jan. 26. 19:39
 10/14 anonim ***** válasza:

nincs olyan ember a környezetedben akinek ezeket el tudnád mondani és meghallgat?

ha gondolod írj privit,sokaknak segítettem már:)

2014. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!