Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglik! Ti bánjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liza6789 kérdése:

Szinglik! Ti bánjátok hogy nincs barátotok /barátnőtök? és mióta vagytok szinglik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 20:03
1 2 3 4
 1/31 Mr. Truth ***** válasza:
Nem bánom... több pénz marad sörre :D
2014. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

bánom igen, nagyon hiányzik egy társ, de csak azért hogy legyen valakim nem kezdek bele egy kapcsolatba, ha pedig nem találok olyat akinek rám van szüksége nekem pedig rá, akkor marad ez az állapot.

9 hónapja

27F

2014. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Életfogytig szingli

Apám, megvan a könyvem témája...

2014. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Lassan 2 éve, nem bánom, kisebb gondom is nagyobb ennél.
2014. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nem bánom, mert rohadt jól érzem így magam4 :DDD És régóta, mivel kapcsolatom sem volt.
2014. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Bánom de nem tudok mit tenni ellen mert nem akar megismerni senki. 14 hónapja
2014. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

21 éve vagyok egyedül.

eddig nem bántam.

de mióta megismerkedtem a végzetemmel, azóta sóvárgok a közelségére...és most totál nem érdekel semmi.

pénz, kaja, ruha...minden ami eddigi gondom semmisé lett csak ő legyen a közelemben...de ez már sosem fog összejönni.

ezért elhatároztam, hogy amit tenni fogok azt csak is érte teszem, még ő se tud semmit az egész tervemről, de majd nagyot fog hőkölni 3 év múlva...mert szétzúzom azt a nyomorult sehonnai nyomorult senki személyiségét...és...és....és....:D:DDDD remélem elfogad majd engem....majd kiderül.

2014. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 moneyrunnin@ ***** válasza:
Szeptemberben szakítottam a barátnömmel azóta volt 2 egyéjszakás de nem is akarok kapcsolatot,sokkal jobb úgymond "egyedül"lenni.Olyan volt mintha egy börtönböl szabadultam volna amikor szakítottunk.
2014. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

21 éve vagyok egyedül.

eddig nem bántam.

de mióta megismerkedtem a végzetemmel, azóta sóvárgok a közelségére...és most totál nem érdekel semmi.

pénz, kaja, ruha...minden ami eddigi gondom semmisé lett csak ő legyen a közelemben...de ez már sosem fog összejönni.

ezért elhatároztam, hogy amit tenni fogok azt csak is érte teszem, még ő se tud semmit az egész tervemről, de majd nagyot fog hőkölni 3 év múlva...mert szétzúzom azt a nyomorult sehonnai nyomorult senki személyiségét...és...és....és....:D:DDDD remélem elfogad majd engem....majd kiderül.

2014. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
5. éve vagyok szingli. De dugom a nőket, már vagy 30-at megkúrtam 5 év alatt.
2014. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!