Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet "viccből" megütni egy nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet "viccből" megütni egy nőt?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal szóváltásba keveredtünk, mert egy témában abszolút eltérő volt a véleményünk.Aztán egyszer csak nem tetszett neki amit mondtam és megütött. Állítja, hogy ő csak úgy "viccesen" akarta adni csak belehajoltam és azért sikerült ennyire erősre.. Hát olyannyira erősen sikerült megütni, hogy egész este fájt a fejem és a jobb szememnél fekete úszkáló foltokat láttam. Mikor ez megtörtént mondtam, hogy azonnal menjen haza nem vagyok rá kiváncsi. Természetesen még én voltam a hibás, bennem akart bűntudatot kelteni. Előfordult már hasonló eset amikor összevesztünk,megbántott és adtam neki egy kisebb pofont, ő ugyaígy kicsibe vissza adta.. Szerinte én TÚL reagálom ezeket a dolgokat és nem kellene ennyire komolyan vennem. A barátnőim azt mondták, hogy nem lebeszélni akarnak róla, de pont az ilyen férfiak szokták 10 év múlva " viccből" megverni a barátnőjüket. Nem tudom mit tehetnék, 2 éve vagyunk már együtt. Mi erről a véleményetek? Volt már valaki hasonló helyzetben? CSAK értelmes válaszokat várok. Előre is köszönöm.
2014. jan. 27. 11:09
1 2
 1/19 PearlDiver ***** válasza:
71%

Viccből SEM ütnék meg egy nőt. Kérd meg, hogy egyáltalán ne üssön meg soha többé, mert ez neked nagyon rossz. Ha mégis megteszi, akkor meg hagyd ott a fenébe...

24F

2014. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán értem ha amúgy is szoktatok adni egymásnak egy pofon minek vagytok még együtt? Ekkora a szerelem,hogy ütve kell kimutatni? Ám lehet ebbe a mostaniba tényleg te szaladtál bele. De kb van egy olyan érzésem,hogy megérdemlitek egymást!
2014. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
vannak olyan párok ahol viccből szoktak verekedni mondjuk előjáték ként, de ez általában csak olyan szintű "verekedés" szokott lenni h ha az egyik behajol akkor se szokott fájni.. szóval szerintem beszélj vele h legyen finomabb
2014. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Életembe egyszer adtam neki egy KISEBB pofont, mert megérdemelte. Egyébként abszolút soha nem szoktam kötekedni, vagy ordibálni. Inkább ő a hirtelen haragú. Szóval a félre értések elkerülése végett NEM divat, hogy ütjük egymást!
2014. jan. 27. 11:17
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Akkor TE IS szokj le erről. Olyan nincsen, hogy megérdemelte a pofonodat. Egy normális férfi (akire állitólag te is vágysz) egy ilyenért nagyjából soha többet nem állna veled szóba. Sem viccesen, sem pedig "megérdemelte" okból nem pofozkodunk!
2014. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Lehet viccből megütni, de itt nem hiszem, hogy ennek az esete forog fenn.
2014. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
neked sincs jogod megütni egy férfit! te kezdted korábban is az agressziót. persze te is csak "viccből"
2014. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

A barátnőim azt mondták, hogy nem lebeszélni akarnak róla, de pont az ilyen férfiak szokták 10 év múlva " viccből" megverni a barátnőjüket.


A kérdező kommentje:


Életembe egyszer adtam neki egy KISEBB pofont, mert megérdemelte.



kettős mérce ribi! nem ütünk senkit

2014. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Haha, szóval a végén az jön ki, hogy még én ütöm őt és én is megérdemeltem:DDDD Köszi a kommenteket, sokat segített. Egyébként a kérdés nem erre felé irányult.
2014. jan. 27. 11:24
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

"Előfordult már hasonló eset amikor összevesztünk,megbántott és adtam neki egy kisebb pofont, ő ugyaígy kicsibe vissza adta.."


Nem tervezek not megutni. De utni sem fogom magam hagyni. Azert a no se legyen agresszor, csak azert, mert o "papiron a gyengebb"...

2014. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!