Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép ez az sms a pàromnak? "naprol napra jobban szeretlek, ma jobban mint tegnap, de sokkal kevésbé mint holnap"

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha csak egy kis kedveskedést akarsz neki, akkor szép és jó, főleg ha meloban van vagy suliban dekkol. de ha ilyen békülős dolog , akkor egy kicsit másabb formában próbáld. de amúgy én nagyon örülnék ha ilyet kapnék! :)
2014. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ötlet tetszik, de kicsit másként fogalmaznám:


"naprol napra jobban szeretlek, ma jobban mint tegnap, de holnap még sokkal jobban, mint ma"


Nekem a "sokkal kevésbé mint" negatívabbnak érzödik, kicsit elsikkad a folytatás mellette.

2014. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 stumper válasza:
csatlakozom a 2. hozzászólóhoz! :)
2014. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én megfulladnék a nyáltól. De ha neki tetszik ez a stílus, akkor biztos örülni fog annak, amit a 2. válaszoló írt.
2014. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!