Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hagyjam el a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam el a páromat?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk vásárolni, szerettem volna venni ezt azt, de ő nem engedte. Erre fogtam magam és otthagytam és busszal jöttem haza. Út közben vagyis a buszon megismertem egy férfit aki szeretne velem összejönni. Szerintetek mit tegyek? A párommal három hónapja lakom együtt.
2014. jan. 27. 11:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Pedig már hétfő van. Vagy iskolaszünet lenne a naaaaaaaaaaagy hideg miatt?


Valaki tud erről valamit?!

2014. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
És jó pasi?:D
2014. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Nőj fel. Én ezt tenném. Aztán tedd magad helyre, hogy kit szeretsz, ki szeret, mit akarok a másiktól és ő mit akar tőlem. Addig nem ismerkednék.

Nálad csak ennyi a kapcsolat? A barátom nem engedte, hogy vegyek egy csokit (szabadon helyettesíthető), megsértődök, hazamegyek egyedül, de útközben szembejön egy másik farok, akire szívesen rávetem magam.

Megkérdezhetem, hány éves vagy?

2014. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Kinézetre nem, de sokkal jobb dolgom lenne mellette.
2014. jan. 27. 11:48
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Igeeeen o.O ? Na és ezt miből sikerült megállapítani ,megálmodtad ?
2014. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
4 Ezt miből gondolod?
2014. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%

Két dolog lebegjen a szemed előtt mindig:


- Mennyi pénz ad shoppingolni

- Mekkora a farka


Ez alapján dönts szerintem!

2014. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem engedte, hogy vegyél valamit? Jaaa, hogy nicns saját fizetésed és ő tart el téged? :D
2014. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
Elég gyerekes megértődni azon ,hogy nem vehetsz magadnak ezt azt .Főleg itt a hó vége ..sokan kétszer is meggondolják mire költsenek .
2014. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Crisopher ***** válasza:
94%

Nem szoktam ilyen témában irkálni de most muszáj.

1) Azért mert a párod nem akarja, hogy valamit megvegyél, vagy szerinte felesleges az, még azt jelenti, hogy meg kell sértődni és otthagyni?


2) Buszon megismertél egy férfit, aki jobban illik hozzád. Ezt mégis hogy? Ismered kemény pár órája, és ezt már csak úgy eldöntöd is? Nem azért, de ennél még egy sima barátság is több ismeretséget igényel, nemhogy egy kapcsolat.


3) Három hónapja laksz együtt, de máris mással kavarnál? Ez normális?


4) Ha ilyen a felfogásod, szerintem a párod lesz a legszerencsésebb, ha elhagyod, mert ilyen mentalitással aztán, később is bármikor megcsalhatod.

2014. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!