Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tényleg kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg kizáró ok, ha a fiú kerekesszékes?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem.
2014. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem nem!
2014. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de nekem igen, mert olyan eletet elek, hogy egy kerekesszekes fiu nem ferne bele.
2014. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

... mint ahogy a fiúknál sem előny, ha a lány kerekesszékes.

Ettől persze nem reménytelen a helyzeted, szóval ne keseredj el!

2014. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem az mert olyan az életem hogy nem működne kerekesszékessel
2014. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sok ember nem vállalna egy kerekesszékessel kapcsolatot, több okból is (család, barátok, környezet reakciója, elfogadása, megélhetés, bulizás, közös programok, stb.), de nem reménytelen. ha valakit szeretünk, akkor feltétel nélkül elfogadjuk olyannak, amilyen, jó és rossz tulajdonságaival együtt. sajnos a mai lányok többsége nem a belső értékekre hajt, hanem felszínes dolgokra.

Próbálj meg sorstársaid közül párt választani, velük ismerkedni, talán egymás iránt nagyobb türelemmel, toleranciával, empátiával, odafigyeléssel tudtok fordulni.

2014. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kiskamra válasza:
Szerintem a legutolsó hozzászólásra ne is figyelj, nem csak a "sorstársaidnál" van esélyed. Ismerek olyan lányt, akinek nagyon hosszú ideje kerekesszékes a párja é boldogok. Vannak emberek, egészségesek is, akik ezen túl tudnak lépni.
2014. ápr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem.:)
2014. ápr. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem.:))
2014. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem. Persze furcsa lenne mert máshogy lehet/kell vele csinálni néhány dolgot mint egy nem mozgássérülttel... De ha szeretjük egymást akkor ez nem lehet gond:)
2018. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!