Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szuleimnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szuleimnek?

Figyelt kérdés

A baratommal (14/F) masfel honapja vagyunk egyutt. Nagyon szeretjuk egymast s ez mind szep es jo, csak egy a bokkeno: Interneten (egy multis jatekban) ismerkedtunk meg. Egyszer mar talalkoztunk eloben egy osztalykirandulasom soran (sikeresen kikonyorogtem hogy oda menjunk kirandulni ahol o lakik). Jo vagasu, kedves, figyelmes, udvarias fiu. Jo csaladbol szarmazik es nem tunik rosszakaronak. De megis hogy mondjam el a szuleimnek hogy masfel honapja egyutt vagyok vele? A szuleim eleinte azt is elleneztek hogy az Interneten ismerkedjek, ehhez nem tudom mit szolnanak...csak attol tartok sejtenek valamit..


14/L



2014. jan. 27. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát ha engedték h ismerkedj, akkor gondolhatták h ez is benne lesz a dologban :)
2014. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy 1000 aranya van
2014. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
monde el gyogodtan ....ha szereted es egyutt maradsz vele (a szulok tiltasa ellenere is(persze ha eltiltananak tole)) akkor bele fognak nyugodni es rajonnek hogy a netes ismerkedes nem mindig rossz :)
2014. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Viszont azt tudom, hogy nem lesz belole nagy valami, hisz csak az Interneten tudjuk tartani a kapcsolatot...Koszonom a valaszokat, hat probaltam a szuleimnek ugy meselni rola mintha haverok lennenk...1000 aranya? xD ez jo :P
2014. jan. 27. 12:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el. Már volt arra példa, hogy interneten való ismerkedésből és párkapcsolatból már származtak nagyon tragikus események, mint például a gyilkosság vagy nemi erőszak.
2014. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnem elmondani, de fogalmam sincs hogyan..
2014. jan. 27. 12:21
 7/17 balazs2001 válasza:
kezd úgy, hogy ne legyél elszálva magadtól, de ne is légy komor. A szüleid érezzék, hogy tudod a dolog súlyát és semmiképp ne írd körül és a bevezetés se legyen hosszú, sok sikert
2014. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit, minden bántás nélkül: az interneten lévő beszélgetés NEM kapcsolat, még ha egyszer.találkoztatok is.

Csak annyit kell mondanod, hogy megismertél egy fiút a neten, de nincs köztetek semmi, mert messze lakik.

2014. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
huh hat osszeszedem a batorsagom s megprobalom...csak attol felek hogy emiatt eltiltanak a geptol vagy attol a jatektol.
2014. jan. 27. 12:33
 10/17 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem nagy valami vagy nem igazi, ezzel tisztaban vagyok
2014. jan. 27. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!