Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy ez furcsa kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ez furcsa kérdés, de honnan tudom, hogy szeret e a párom?

Figyelt kérdés

Azt mondta, neki sok idő kell ahhoz, hogy ki tudja mondani. Érzem, hogy fontos vagyok neki, felhív, csak hogy hallja a hangom, büszke rám, bemutatott már sok mindenkinek pl. haverok, család, rokonok.

Csak ez az első komolyabb kapcsolatom és eddig mindig csalódtam.. Bízom benne, csak nem akarok "pofára esni"


2014. jan. 27. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk amiket leírtál azokból a jelekből, és hogy nem úgy bán veled mint egy utolsó cafkával.

Az, hogy idő kell neki ahhoz, hogy kimondja, nincs semmi meglepő, ebből csak annyit tudsz levonni, hogy sokkal érettebb gondolkodású, mint az átlag, akik minden fűnek fának mondják, mintha csak azt mondanák: csoki.

2014. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Hány évesek vagytok? Még ezek is számítanak, hidd el...


Nekem a barátnőm konkrétan kijelentette, hogy sohasem lesz senki szerelmes. De kimondja, hogy szeret, és minden nap érzem rajta, ráadásul egyre jobban - még ő maga is megemlítette, hogy ez őt meg is ijeszti kicsit, hogy ennyire mélyen érez irántam.


Sose a szavaknak higgy ilyen témákban. Figyelj a tetteire és az érésekre. Azok lesznek a legőszintébbek. Az apróságokból fogod tudni - mint amiket említettél is. Nagy dolgokká tudnak válni ezáltal a kicsik...

2014. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!