Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak egy bizonyos kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak egy bizonyos kor után már nem is vágynak társra, családra (tartósan)?

Figyelt kérdés

Ahogy pillanatnyilag én látom, olyan, mintha a férfiak olyan 35-40 éves koruk körül besokallnának, attól, hogy családban kell élniük, és menekülni kezdenek.

Gyakorlatilag mintha teher lenne számukra a család, a gyerekeik, a feleség. Nem arra gondolok, amikor valakinek egy telhetetlen, idegesítő, nyavalygó, igénytelen felesége van, de látszólag minden valamire való gyönyörű, kedves, bájos, házias nőt is ugyanúgy faképnél hagynak, mint a pinty. Gyerekkel együtt, az csak plusz faktor a menekülés mellett.


Jó biztos van kivétel, de komolyan ez vár szinte minden nőre, hogy amikor már azt hiszi, végre sínen van az élete, mert talált magának egy rendes férjet, lett gyermeke, élete, stb, akkor majd elkezdhet rettegni, hogy a férfinek ez mikor lesz unalmas?

A rosszabbik eset, amikor kötelességből ott marad, és az egész házasság egy lelki terrorba megy át, veszekedésbe és kiabálásba, amivel aztán megkeserítik a hétköznapokat mindenki számára.


Mitől van ez, hogy lehet ezt elkerülni?


2014. jan. 27. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
De.
2014. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És aki meg 40. körül erre vágyik azt meg le sem szarják!
2014. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túl hamar köteleződtek el.


Én sem véletlenül 34 évesen nősültem meg. A gimis baráti társaságunkból pedig, akik öten legjobb barátok vagyunk már évtizedek óta, a legfiatalabban 29 évesen nősült meg egyikünk, a többiek mind később, már akik. 38-40 évesek vagyunk.


A legjobb egy férfinak az, ha 30-40 évesen nősül. Mert akkor 35-40 évesen nem lesz olyan pánikbeteg, mint amit leírtál. Hiszen még csak pár éve alapított családot.


Ja és persze a feleség érdemes, ha 5-10-15 évvel fiatalabb. Nálunk is 8 év a korkülönbség a javamra.

2014. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

étrend betartásával és szigorú edzésekkel elkerülhető.

mert dagikat,puha testűeket,plöttyeteket nem sokan szeretnek dugni.

ha meg az edzéseknek köszönhetően 35 évesen is 20 éves a tested,akkor minek keresne újat?

nálam ez az ok,lelankaszt a zsír.

2014. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem el nem hagyják a családjukat csak félrejárnak. Ezt tenném én is keresnék magamnak mást de persze próbálnám visszakapni a férjem.
2014. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Látszólag minden valamire való gyönyörű, kedves, bájos, házias nő" , egyrészt ők csak LÁTSZÓLAG ilyenek, másrészt ha nincs meg a szerelem, és a házasság alapja mondjuk anyagi dolog, akkor a nő elkönyvelheti magát luxusk*rvának, és végignézheti, hogy a pasi mellette fiatal csajokat dönget, mivel elveszti a hitelét, mint nő. A pasi ezt megérzi. Én nem szeretnék házasodni, mert szerintem kizárólag gondokkal jár. Minek házasodni, ha élettársakként is tökéletes a kapcsolat, én nem fogok egy csomó felesleges terhet a nyakamba venni, aki viszont bevállalja, az számoljon azzal, hogy a házasság ne mfenékig tejfel, hanem lehet fenékig pokol is.
2014. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!