Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A barátommal 18 hónapja vagyunk együtt. Éjjel felhívtam mert nem tudtam aludni, erre ő felkapta a vizet, hogy hívhatom fel ilyenkor. Hogy normális ember nem hívja a másikat hajnali fél 4kor. Én meg ezen sértődtem meg. Pedig csak hallani akartam a hangját elalvás előtt..Amúgy havonta kb 1szer talizunk csak.
2014. jan. 27. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Neki.
2014. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátodnak. Ha nem életbevágó akkor lehet az alvással jobbat tettél volna neki. Reggel nem ért volna rá?
2014. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 1 tali az nem éppen kapcsolat :-/
2014. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:D Szerintem nagyon gyerekes vagy. Oké, hogy keveset találkoztok, meg hallani akartad a hangját, de az komolyan fel se merült benned, hogy mások olyankor már alszanak? Teljesen érthető a reakciója, ne legyél megsértődve. Inkább kérjél tőle bocsánatot, és ígérd meg, hogy legközelebb nem leszel ilyen meggondolatlan. És máskor lehetőleg éjfél előtt hívogasd. Vagy olyankor, mikor tudod biztosan, hogy még nem alszik.
2014. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te mit szólnál ha az éjszaka közepén felhívnának depizni? Főleg ha másnap reggel kelni kell

Én is neki adok igazat. Éjszaka csak akkor telefonálunk ha életveszély van

2014. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a srácnak, én a helyében jobban elhajtottalak volna:D
2014. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hajnali fel 4-kor illetlenseg felhivni a masikat, meg ha a pasink az illeto akkor is. Szerencsetlen epp aludt.

Max. veszhelyzet eseten lehet ilyen hajnali idoben telefonalni...


Neked is normalis idoben kene lefekudnod.

Na meg a havonta 1x talalkozunk az nem eppen egy nagy kapcsolat... :(

2014. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néhányan itt hülyeséget írnak! VISZONT: Ha életbevágó lett volna, akkor megértenélek. De így neki van igaza.
2014. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!