Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összejönni egy csajjal csak az a baj hogy nem ismer mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy suliba járunk és csak néha láttam de valami nagyon megfogott benne csak mindig a barátaival van és nem merek odamenni úgyis elhajtana :D facebookon meg nemtom érdemes e próbálkozni
2014. jan. 27. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mai világban sokkal könnyebb profilozni egy csajt, mint az én fiatalkoromban volt. Facebook-on simán felmérheted, hogy mi az érdeklődés köre, kikkel barátkozik, stb.


Mondjuk egy taktika:

Jelöld be ismerősnek, utána meg írd neki vissza, hogy bocs rájöttél hogy nincs is köztetek személyes ismerettség, csak az agyadba eltárolódott az arca, mert sokszor észrevetted suliban. És úgy mellékesen egyik képét dicsérd úgy hogy legyen benne egy kis kérdés is, ami válaszra készteti. Csaj érezze, hogy valamiben különlegesnek látod.

Pl. nem is gondoltam hogy ...-hoz ilyen tehetséged v. jó érzéked van, hol v. mikor ... kezdtél ezzel foglalkozni/történt ez...

2014. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!