Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társkeresők örökös tagjai?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresők örökös tagjai? Furcsa elvárások? Avagy az 50-es éveikben járó jólszituált, elvált férfiak, akik már tizen sok éve vannak egyedül, de valójában nem akarnak alkalmazkodni senkihez, mégis mindig keresnek valakit.

Figyelt kérdés

Persze az idősebb nő nem jó nekik, fiatalabbra vágynak, akivel valólában nem tudnak mit kezdeni, ìgy minden próbálkozás rövid időn belül zátonyra fut.

"Legyen nagyon szép, csinos, okos, intelligens, művelt.. és még úgy se biztos hogy akarom. "


2014. jan. 28. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Van ez igy, csak ez nem kérdés.
2014. jan. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Jaj a kis naiv.

Lapátra tettek?

Szimplán cserélgeti a nőit és ez a fedő sztori.

Ez olyan, mint amikor lefekszel a falu bikájával aztán másnap előadod, h átvertek.

Közben meg te is tudtad, h max lesz szex, de hát így még meg is sajnálnak az emberek.

2014. jan. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Társkeresőn rengeteg a fura béreltember. Szexet anyagi támogatásért cserébe. Itt csábító
2014. jan. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi elküldte miközben írtam :( délután majd nekifutás
2014. jan. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha egy normális embert akarsz magad mellé, elkerülöd a társkeresőket.Eszembe nem jutna a helyedben.Ott valóban csak a selejt van, tömegben.
2014. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Özvegy vagyok 5 éve. Nem viccből regisztráltam társkeresőre, aztán töröltem is. A fele nős férfi, ezt ugyan nem tudatja magáról, miután neked ír, este anyuci mellé bujik. Társkeresőn nem lehet normális férfival megismerkedni. Olyannal igen, aki nem ép, tudatja nyiltan, és megismerkedik azzal aki pontosan úgy fogadja el ahogyan van.

A társkeresők örökös tagjai valójában furcsa elvárásaikkal bizonyára nem véletlen nem kellenek senkinek. :)

2014. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A társkereső nem egyenlő a szarral feltétlenül. Ugyanis a társkeresőn emberek vannak akik a valós világban élnek. Én pl ott találtam igazi társra, és mindketten normális emberek vagyunk. Már házasok is. Egyikünk se perverz, nem tömeggyilkos, és nem selejt.


Olyanok szólják le a társkeresőket akik alig tapasztaltak valamit ezzel kapcsolatban, vagy egyáltalán nem....Na meg csak mert valakinek nem jön össze, az még nem jelenti azt hogy szar:)


Ez egy lehetőség, ugyanúgy mint bármi más.

2014. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És igen, vannak fura egyedek a társkeresőkön is , ahogy az életben is:)
2014. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

na én ezé nem társkeresőzök. :D Isten mentsen egy 40-50 éves bácsitól, akinek gyereke is van, és lehet h annyi idős gyereke van mint Én!!!

L/24

2014. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha te 24 eves vagy meiert nem keresel korban hozzadillot ?
2015. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!