Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha elmondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha elmondom a barátomnak, hogy ne tartsuk a Valentin napot?

Figyelt kérdés

Egyrészt azért nem szeretném, mert hülyeségnek tartom, (mert egy pár ne csak akkor szeresse már a másikat, amikor valentin nap van)

másrészt meg nagyon szégyenlem, de nincs pénzem, hogy ajándékot vegyek neki, meg egyébként se szeretem, ha költenek rám. Most elég nagy anyagi gondjaink vannak a családban. Ezt az utóbbi okot nem szeretném neki mondani, csak azt hogy hülyeségnek tartom.

Nagyon gáz?

16/L



2014. jan. 28. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy gáz! Kinem szarja le a valentin napot!?

Mond meg neki hogy feleslegesnek tartod, meg hülyeség azt kész. Ja és mond meg neki azt is hogy utálod ezeket a szívecskés baromságokat is szóval ne is próbálkozzon! Be fog válni.!

2014. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
hát sztem ne így mond h hülyeségnektartod mert a végén még félre érti az egészet és gondolom ezt nem akarod mond neki azt hogy: mi lenne ha nem ajándékoznánk hanem együttlennénk sztem ennek jobban örülne
2014. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Ennél nagyobb ajándékot nem is adhatnál neki.
2014. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

"egy pár ne csak akkor szeresse már a másikat, amikor valentin nap van"

Ugyanilyen elven a születésnapokat, névnapokat, évfordulókat, semmit nem ünnepelhetnénk. Az anyák napját sem, elvégre nem csak egy napon kell az anyukánkat szeretni.

Szóval azt, ha nem akarod ünnepelni, megértem, csak az érvelésed nagyon hibás.

Egyébként meg miért nem lehet egy kapcsolatban őszintének lenni? Nem kell mindent, minden részletre kiterjedően elmondani, de azért kamuzni sem kéne.

2014. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el neki a véleményedet,hogy nem szereted a Valentin-napot,mert túl giccsesnek tartod,és nem szeretnéd ünnepelni,ha neki esetleg megfordult ez a fejében.Ha így őszintén és normálisan előadod neki a dolgot,nem lesz baj.
2014. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz, pláne, ha őszintén elmondod neki, hogy ez a helyzet, és nem akarod megbántani, de ez a te meglátásod. Ha szeret, megérti.
2014. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Mi azt is megbeszéltük a barátommal, hogy az ilyen kötelező ünnepekekkor is csak akkor adunk ajándékot, ha éppen olyan kedvünk van. Méskor egyébként spontán szoktunk adni, de mindig amikor jólesik és nem egy naptár szerinti felszólításra.

Az a nap ünnep, amit azzá teszünk.

2014. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se.... nagy baromság az egész.....
2014. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha szeretitek egymást, akkor nem árt ha tudja hogy miért nem szeretnéd megtartani a valentin napot. Az anyagi gondjaitok nyilván máskor is okoznak gondot és jó ha van valaki aki támogat, nem? (mármint lelkileg) Szerintem megérti és nem kell hogy kellemetlenül érezd magad.

Ráadásul ha azt hangoztatod hogy mennyire nem akarsz semmit, majd jövőre sem kapsz semmit, ő meg majd nem érti miért vagy szomorú.

És pénz nélkül is lehet közösen csinálni valami érdekest, amit máskor nem.

2014. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!