Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog már, hogy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog már, hogy szerelmes vagyok, ő tudja, és ő nem az, de attól még megtartana csakhogy legyen kivel elszórakozni? Jártatok már így?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Számodra ez mindenképpen értelmetlen, éd fölösleges dolog. Már.

És lépj le, keress másikat!

2014. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt egyenesen megmondta neked, akkor nem szép, de őszinte. Ha magadtól jöttél rá, akkor

-vagy hagyod, hogy kihasználjon

-vagy lelépsz gyorsan, és nem futsz olyan szekér után...stb...stb...


Nem jártam még így.

2014. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
100%

ha ezt tudod és mégis hagyod, hát a Te döntésed.

Mondjuk részéről sem vmi szép dolog, de hát ez meg az ő döntése

2014. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog,de mivel tisztában vagy a tényekkel,így eldöntheted,mit akarsz.Tűrheted a dolgot,vagy leléphetsz.Én a büszke félrevonulást választanám a helyedben,de te döntesz.
2014. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen én is, csak ezt meg ő nem akarja elfogadni.
2014. jan. 28. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Jártam igen.


Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

2014. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
hát akkor nem fogadja el. De ha következetes vagy és erős, és az is maradsz, akkor nem hinném, h pisztolyt fog szorítani a fejedhez végül.
2014. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os nem akarsz erről beszélni kicsit bővebben?
2014. jan. 28. 15:18
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:
Nem szép dolog, de azért legalább bevallotta becsülettel. Innen már nálad is pattog a labda, ha normálisan gondolkodsz ez neked sem felelhet meg így, lépj te ha ő nem akar!
2014. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:

Ma megtettem, szakítottunk, inkább közös megegyezés lett a vége, fáj is szívem, hiányzik is már most, de nem működött rendesen a kapcsolat.

Neked mi lett a vége kérdező?

2014. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!