Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Hétközben 1ookm választ el minket. Péntekenként járok haza, és hétfőn jövök vissza, itt járok egyetemre. Pénteken találkoztunk 2 órára estefelé, aztán mentem edzeni, de megbeszéltük h miután hazaérek, eljön. Mondta hogy megy egy haverjával egy másik haverhoz valamit megbeszélni. Este 9-kor írtam neki, hogy mi a szitu, azt mondta hogy jól fogy a pálinka, nem jön még. Ok, ez így ment egészen kb. 3-ig, amikor ideért, és mivel a szüleinél volt a kocsi, biciklivel jött a nagy hóban. Amit díjaztam, de mondtam neki, hogy nincs rendjén, hogy haverozik, hozzám meg beesik valamikor az éjszaka közepén, és akkor még megy a vita, hogy miért nincs szex.... hát ezért... lehet, ha 1o-kor jönne, még én se lennék hullafáradt. Aztán mondta, hogy cserébe a délelőttöt velem tölti. Ez meg is történt... jó is volt, meg minden, de szombaton nem volt kedve bulizni(igaz, tanulnia kellett), én elmentem a haverjaimmal, de buli után eljött hozzám. Szóval a legtöbb hétvégénk így zajlik, aztán meg rinya van hogy miért nem szexelünk. Ok, most kivételesen összejött 3x is... az a lényeg h h mondjam meg neki, h ez így nem okés? Mert mondta, h hár akart ő jönni, de az a haver milyen érdekes dolgokat mesélt... hmmmm, hát erre most mit mondjak? Én próbálom megoldani, de ő csak azt hajtogatja, hogy szerinte törődik velem, csak én nem veszem észre. 3 éve járunk.

2014. jan. 28. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
az eleve rossz ha 100 km a távolság ilyenbe én bele se kezdenék
2014. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a 1oo km az semmi.
2014. jan. 28. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor jött divatba az, hogy a 0 helyett o-t írjanak az emberek? Mert ku*va idegesítő.
2014. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"az a lényeg h h mondjam meg neki, h ez így nem okés? "


Kb így, ahogy leírtad. Csak tedd hozzá, szerinted hogyan lenne okés.

2014. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az is k....rvára idegesítő, hogy nem a kérdésre válaszoltok:D


Utolsónak köszi, megmondtam neki, akkor mondta, h a délelőttöt velem tölti..

2014. jan. 28. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Ekkor kellett volna délelőtt elmondani neki, hogy hosszú távon ez így nem frankó, valamit változtatni kell. De semmiképpen se azt mondd, hogy az a nem jó, amit ő csinál azt, hanem, hogy a HELYZET szar! Mindenképp arra törekedj, hogy valami megegyezésre jussatok, nehogy abba az irányba menjen a dolog, hogy kinek a hibája, mert abból lesz a felesleges konfliktus.
2014. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akk0r m0ndd meg neki mérgesebben.:)
2014. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy tunic hatott a cucc, mert tegnap is meg ma is fölhívott.:)
2014. jan. 29. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!