Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a párom, hogy olyan legyek mint a volt felesége?

Figyelt kérdés

Kb 160 centi vagyok és 46 kiló. Párom folyton nyaggat, hogy hízzak mert a volt felesége sokkal kövérebb volt mint én. (nem mondja a párom, de tudom hogy ez van a dologban)

Azt mondta, hogy gebe vagyok. Annyira megbántott, hogy eldöntöttem nem fekszem le vele soha többet.

Én fújom fel a dolgot?


2014. jan. 28. 19:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Háremet akar?:)
2014. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

"Annyira megbántott, hogy eldöntöttem nem fekszem le vele soha többet. "


Ertelmes dontes.....Ne csodalkozz, ha vege is a kapcsolatnak. O se epeszu, hogy az exhez hasonlit, de te se, ha igy akarod buntetni.....

2014. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Ha NEM mondja, akkor miböl gondolod, hogy azt akarja, hogy olyan legyél mint az exe? Valószinübb inkább, hogy neki a teltebb nök tetszenek.


Mellesleg a 160 cm-hez a 46 kg elég kevés, tényleg elég gebe lehetsz.


Szóval te fújod fel a dolgot.

2014. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Üdv, Lehet, hogy inkább a kissé úgymond "húsosabb" hölgyekre bukik, ezzel szerintem nincs semmi gond amúgy. Lehet nem a volt feleségére akarja, hogy hasonlíts csak meglehet ez az ő ideálja. :) Amúgy ezt szerintem eléggé belesulykolják a nőkbe, hogy legyenek nagyon véknyak mert az jön be a férfiaknak. Nekem annyira nem jönnek be a csontvázlányok, persze nem azt mondom, hogy te az lennél. Ez az én véleményem.


Szerintem mond meg neki, hogy te ilyen alkat vagy, ezen nem tudsz változtatni :)


24/F

2014. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

19:56-os " O se epeszu, hogy az exhez hasonlit"


A kérdezö azt írja, hogy NEM haonlítja az exhez "nem mondja a párom", hanem csak ö gondolja ezt.

2014. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igaz, ezt valahogy atugrottam. Akkor csak a mondatom masodik resze igaz: a kerdezo fejevel vannak gondok
2014. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem beképzeled magadnak. Nem lehet, hogy inkább azért volt nagyobb darab felesége, mert a husis csajokra jobban bukik? 160 cm 46kg tényleg vékonyka, de ha te így érzed jól magad, akkor mondd meg neki. Idővel úgyis rakódni fog pár kiló, nem? :D
2014. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszettél volna neki, akkor miért ismerkedett veled?Sok mindentõl ügg, hogy 160 cm -hez 46kg vagy.Hiszen, ha sportolsz valamit,akkor már eleve jó a sulyod.Egyébként ha akarsz hizol, ha nem akkor igy járt a párod.
2014. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen lehetett az első, de, ha ekkora magassággal 10-12 kg-mal nehezebb volt, akkor is "teltebb" volt, nem "húsosabb", csak kevésbé sovány!


A lényeg nem itten van ám, hanem az, hogy milyen voltál, amikor megismert?! Mekkorának volt kihangsúlyozva az a szempont, hogy milyen bőrben vagy?! Már akkor mondta, hogy soványka vagy? Közben derült ki? Közben lettél soványabb? Ha így fogadott el, akkor mi a problémája? Ha már akkor "gebének" tartott, miért lettél a párja?

2014. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ha akarnék sem tudnék hízni. Mondjuk a volt felesége szült két gyereket, lehet azért kövér.

Még mindig fáj amiket mondott hiszen nem tehetek arról, hogy sovány vagyok.

2014. jan. 28. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!