Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet sikeres egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet sikeres egy olyan kapcsolat, ahol a nő idősebb 4 évvel?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

4 ééééééééééééééééévvel?

NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGYÉVVEL??????


Hát az semmise, mutatom ennyi:


Mondjuk....ha Te 20 és a srác még csak 16....az nem olyan szerencsés, de ha a srác 18-19 vagy több, akkor ugye nem komoly a kérdés?

2014. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha felnőttekről van szó, akkor szerintem nem jelent semmi hátrányt vagy problémát a dolog, és gondolom felnőtt emberekről van szó a "nő" kifejezés miatt. 14 és 18 évesen probléma lenne, de 26 és 30 évesen egyáltalán nem az.
2014. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...


12F 16L - not really


22F 26N - why not?

2014. jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ahogy az előzőek is írták attól függ,h hány évesek vagytok,ha a fiú már 20 körül van nem hinném,h gondot jelent,25 felett pedig már teljesen érett férfi (is) :)
2014. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most egy olyan verziót nézek, ahol a sikeresség tenyleg a tartós komoly parkapcsolat lehetséges..

Tehát 20 felett (alatta is lehet, de ritkább)

21 a frfi, 25 a lány (25 évesen én gyereknek láttam meg a 21 éves férfiakat.. De ez egyeni)

Amúgy a sikeressége semmibekn sem másabb, kivéve ha kifejezetten éretlen a ferfi, mind fordított korkülönbséggel, vagy korkülönbség nélkül..


Biszont ha annyira éretlen a fiatalabb fél, szerintem el sem jutnak addig, hogy párkapcsolatba kerülhenek egymással..

Tehát a kor incs befolyással..

Mert később annyi bukó lehet, hogy a nő már szeretne gyereket és a férfi nem kész rá... De ez sem annyira nagyon életkor függvénye..

Sok ferfi ismerősöm van, aki 25 alatt is szívesen vállalna gyereket, ha az anyagi és párkapcsolati körülmenyek adottak, de sok olyan is van aki 35 felett sem..

Tehát ez nagyon egyéni..

2014. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 34, férjem 30. 5 éve vagyunk együtt, nem tűnik fel a korkülönbség, mert igazán nem is jelentős. Nem ezen múlik egy kapcsolat.

Volt férjemmel 10 évig voltunk együtt, ott ő volt az idősebb, mégis elváltunk.

2014. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít, 4 év amúgy se sok.
2014. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3-as mért nem bírsz magyarul írni? Ettől érzed magad menőnek, hogy leírsz két alapszót angolul? :)
2014. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit értesz "sikeres kapcsolaton"!?

Véleményem szerint , ha saját magunkkal tudunk "sikeres kapcsolatban" lenni, akkor egyáltalán nem számít, hogy a nő 4, vagy akár 10 évvel idősebb .No persze ha leragadunk a "felszínen" , ahol legtöbben tartózkodunk akkor számíthat a négy év kor különbség is, de ezen kívül millió más dolog is számíthat amit előre gyakran nem is láthatsz, nem is sejthetsz.Ha eltudnánk jutni egy kapcsolatban arra a "szintre", amelyben túl látunk testi és szellemi korlátainkon, ha megtudnánk tapasztalni a lelki tisztaságunkat együvé tartozásunkat , akkor ez a kérdés (van egy olyan érzésem, hogy)feleslegessé válna.Ha nem jutunk erre a "szintre" akkor meg szerintem azért válik bizonyos értelemben feleslegessé a kérdés, mert a kérdésedre adott válaszok után , mindig lesznek újabb és újabb kérdések, arra mindig újabb és újabb válaszok, de mindig is fog maradni benned egy újabb kérdés.Válaszomat ne vedd személyes kritikának.Én magam is leginkább csak a "felszínen" ragadok le , de amikor nagy ritkán túl tudok lépni ezen a zűrzavarosnak tűnő felszínen, akkor látom, hogy a "sikeres kapcsolat" titka, és előfeltétele, hogy először ön magunkkal találjuk meg a kapcsolatot.Tudom, hogy ez már unalmas közhelynek számít, de akárhogy csűrném csavarnám a lényeget tekintve jobbat nem tudnék mondani.

2014. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Azért nem írja ezt le magyarul, mert magyarul nem adja vissza a mondat/kijelentés teljes súlyát, nem hangzik magyarul annyira jól, nem jön le az eredeti szándék. De ennek csak akkor értheted ennek jelentőségét ha tudsz beszélni más nyelven is. Nem sértegetni akarok senkit se, pusztán leírtam az okot.
2014. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!