Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kisebb üzletházban dolgozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kisebb üzletházban dolgozom. Mért van az hogy mikor én dolgozom egy másik üzletből elég sok szór fel jár egy lány a virágüzletbe ahol dolgozom? Heti szinten 3-4 szer napi szinten 3-5 között

Figyelt kérdés
Sziasztok! egy kisebb üzletházban dolgozom. Mért van az hogy mikor én dolgozom egy másik üzletből elég sok szór fel jár egy lány a virágüzletbe ahol dolgozom? heti szinten 3-4 szer napi szinten 3-5 között? Pedig van párja és eljegyezték mindig köszön, valmikór 15 percre is fel jön beszélgetni.Volt olyan párja kint várta de még 20 percet fent volt.Mindig valami ürüggyel ha rá irtam facebookon mikor épp dolgozott nem irt vissza de feljött persze úgy hogy vett valamit a spárban. nem értem a lányt.Kolléganőm se érti a lányt mert mikor nem dolgozom töbszőr hallottam ha nem vagyok sosincs fent.Barátkozik csak??

2014. jan. 29. 09:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

sok szór ---> sokszor


Gondolom, unatkozik ott lent, veled meg jól el tud lenni. Szóval szerintem csak barátkozik, ha nem tett egyértelmű jelzéseket arra vonatkozóan, hogy valami többet akar.

2014. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
javaslom kérdezd meg tőle
2014. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, reméli, hogy mielőbb leesik neked a tantusz.


Fordítsuk meg a kérdést,

te milyen esetben járnál sokszor egy üzletbe, hosszan beszélgetni valakivel, aki miatt váratnád a párod?

Az egy dolog, hogy elég bunkó dolog ez a csaj részéről (nagy tahóság a jegyesét szivatni a várakoztatással, miközben csak bájcseveg) de a kérdésed szempontjából annyiban lényeges, hogy extra feltűnő érdeklődést mutat irántad. Megnyugtat, hogy mástól olvasod, amit magad is tudsz?

2014. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok de sajnos elösszőr vagyok ilyen helyzet be és nem is vagyok fiatal idáig sose volt gondom ilyen helyzetekben. de mikor meg kérdeztem hogy nincs e kedve teázni erre azt irta hogy nagyon szivesen menne de vőlegénye nem nagyon kultiválná.erre montam jó akkor meg forditom a dolgok meg kértem ne nagyon járkáljon fel
2014. jan. 29. 10:47
 5/21 anonim ***** válasza:
Szàmomra is egyértelmü h bejossz neki pasi ide vapy oda
2014. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Másnap dafke direkt előttem ment el kétszer is pedig másik irányból is mehetett volna. este meg jó hangosan köszönt el mintha direktbe hogy meg halljam.Meg iyleneket is mond hogy szeret itt fent a virágüzletbe lenni, meg eljén mért vagyok olyan távolság tartó
2014. jan. 29. 10:50
 7/21 A kérdező kommentje:
ja és mikor meg kértem erre azt irta hogy most inkább erre nem irna semmit viszont amikor nagy ritkán facebookon beszélek vele elég semleges viszont élőben már nagyon más. Tény személyes kontakt hive vagyok.még legelején kütem neki virágot mert meg emlitette fehér liliom a kedvence rá 5 napra poénból meg irtam neki hogy hol az én sport szelet csokim 4 napra rá adott is.
2014. jan. 29. 10:53
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Valamilyen szinten biztos hogy tetszel neki, egy csomó párkapcsolatban élő nő lelke is igényli azt, hogy munkahelyen a számára vonzó, jóképű férfiak észrevegyék, flörtöljenek vele, kicsit kacérkodnak, szerintem ők is fantáziálnak, de a többség ennél tovább nem megy.


Nálunk például munkahelyi kultúrának része az, hogy mindig minden kollégának barátságosan köszönünk, nőknek finoman osztjuk a bókokat, kicsit körbeudvaroljuk őket, ettől jobb kedvük lesz, és ez kihat a munkavégzésük hatékonyságára.

Figyelünk arra is, hogy a természetes szépséggel kevésbé megáldott kolléganőknek is jusson figyelmesség.

2014. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
és volt 5 hét mig másik üzletben dolgoztam semmi kontakt nem volt de ahogy vissza mentem a régi virágüzletbe egyből feljött aznap 5 alkalommal másnap is 4 szer aztán 3 szór. Mindenesetre köszönöm mindenkinek!
2014. jan. 29. 10:58
 10/21 A kérdező kommentje:
igen ebben igazad van kacérkodnak de iszonyat pombázó nő ennek hidd el nem nagyon kell bók tudja magáról de még is szerény.és senki nem meri ő hozzá képest egy darab krumpli vagyok:D.és mással nem is komonikál max köszön nekik
2014. jan. 29. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!