Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imadjuk egymast, de miert felek ennyire?

Figyelt kérdés
A ferjem kulfoldon el, vele vagyok kb fel eve. Jovoheten utazok, de returjegyet vett, ugyanis jovok vissza harom het mulva. Nagyon rossz lesz egyedul nelkule, elore felek. Miert, nem ertem. Hiszen nagyon szeretjuk egymast.
2014. jan. 29. 11:14
 1/7 anonim válasza:
a férjed nem megy el veled?
2014. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a kérdés kifejtésben írtad, hogy rossz lesz egyedül, nyilván ettől félsz. Három hét nem a világ, és nyilván telefonon, neten tudtok kommunikálni egymással. Mennyi idős vagy, hogy ezen problémázol?
2014. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először válaszold meg azt a kérdést, hogy konkrétan mitől félsz! A többit utána.
2014. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elozo hazassagombol vannak gyermekeim, hozzajuk megyek. A ferjem nem jon, ugyanis dolgozik. Igen, erzem rossz lesz nelkule amikor egyedul kell lefekudnom, nem lesz mellettem h. atolelhessem, hiszen amikor egyutt vagyunk, olyan nagyon boldog vagyok vele. Persze minden nap beszelni fogunk skype on.
2014. jan. 29. 11:53
 5/7 A kérdező kommentje:
A gyermekeimet latni fogom ez nagyon jo lesz, hiszen mar ok is hianyoznak nagyon.
2014. jan. 29. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
ott hagytad a gyerekeidet és kimentél külföldre egy pasi miatt? remélem felnőttek már a gyerekeid
2014. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eloszor megkellett volna kerdezned hany evesek a gyermekeim, es utana irni h.>> Egy pasi miatt kimentem kulfoldre? <<

Igen felnottek mar a gyermekeim, 20 es 22 evesek.

2014. jan. 29. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!