Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért bunkózik velem?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó. Beteg lett és most minden baja van, fájnak a végtagjai, fáj a feje, gondolom lázas. Kérdeztem, hogy vett-e be gyógyszert? Azt mondja hogy hát megevett tegnap 5 strepsilst, meg megivott 3 ilyen aspirin +C port, mert már tegnap is rosszul volt. Mondtam neki, hogy hát akkor menjen el orvoshoz és írasson ki más gyógyszert, mert ezektől sose szokott meggyógyulni. Hát de ő nem megy, majd elmúlik. Meg mindig mondtam neki, hogy vegyen fel sapkát+sálat, főleg most hogy hó van, de hát lesz*rja, ki van az egész nyaka ha megy az utcán és csodálkozik h beteg lesz? De az anyjának sincs ennyi esze, hogy szóljon neki, hogy "fiam, talán nem így kéne járkálni télen", áh... De a bajom az, hogy ha beteg akkor az az egész hangulatára kihat, nem lehet vele olyankor normálisan beszélni, mert áh... Ő dolgozik, ma is bement hogy ne kapjon kevesebb pénzt... Én meg elég sokat vizsgáztam mostanában, ma tartottam egy "na most délig alszok és kipihenem magam" napot. Erre beszól nekem, hogy de "jó fej" vagyok hogy nem hívtam fel, ezen megsértődött. Mondtam neki, hogy azért nem hívtam fel, mert aludtam, ami mostanában nem volt túl jellemző rám. "Hát ennyi bajod legyen az életben" meg ilyen dolgokat mondott. Meg hogy "na jó most lerakom, remélem nem úgy fogsz majd újra hívni mint most".

Oké, hogy beteg, de ha én amikor 39 fokos lázzal elmentem a szakadó esőben az egyetemi terepgyakorlatra, én akkor sem beszéltem vele így. Áh komolyan, mi nők infúzióval is csináljuk meg a dolgunk meg vágjunk jópofát mindenhez, a férfiak meg már egy kis megfázástól a halálukat élik meg (tisztelet a kivételnek!).


Elnézést a stílusért, csak most kicsit mérges lettem emiatt.


2014. jan. 29. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert nem akartál vele szexelni.


(Honnan a büdös francból tudhatnánk, hogy miért bunkózik veled és mi a fene közünk van ahhoz, hogy lázasan elmentél az egyetemi terepgyakorlatra? Kit érdekel?)

2014. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fene tudja... de felmerül bennem a kérdés, hogy ilyen útálat mellett miért is vagytok együtt....
2014. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szimplán csak arról van szó, hogy szerintem mi férfiak tényleg rosszabbul viseljük a betegséget.


Kb. egy hónapja családi hétvégi ebéden hallottam, hogy csajom meg anyám hátam mögött arról sztorizott egymásnak, hogy én és faterom is milyen röhejen kriplin viseljük a kis betegségeket is, pedig látszólag kemény, sikeres férfiak vagyunk. Először dühösen le akartam állítani őket, de amikor hallottam, hogy objektíven tényleg olyan dolgokat mondott rólam ami igaz, akkor magamban már magamon kezdtem röhögni. Ennek ellenére nem kizárható, hogy legközelebb is betegségről legyengülve ilyen röhejes leszek.

2014. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szimplán csak egy önző gyökérrel jársz. a pasik 90%-a ilyen. én már csak tudom, pasi vagyok.
2014. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!