Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tanácsra volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácsra volna szükségem!

Figyelt kérdés
31 éves vagyok és egy 9 éves gyereknek az anyukája és feleség. Férjem külföldön dolgozik és havonta alig 1 hétre jön haza. Eltávolodtunk egymástól, én nem szeretem őt és nem is kívánom őt. Sokszor muszájból feküdtem le vele, hogy ne szó a ház végét, Volt amikor akartam a sexet de sokszor nem, volt hogy élveztem de volt amikor alig vártam, hogy vége legyen. Sokszor mondtam neki, hogy dolgozzon itthon és azt mondta, hogy miattam nem jön haza mert a gyerekének megakar adni mindent! Nem iszik, nem ver minket, nem veszekszünk, de vannak bunkó kijelentései. Egyszer kérdeztem tőle, hogy biztos, hogy csajhoz mész a büfébe... ő erre: egy nőért nem dobnám fel a kényelmet megy a gyereket! Nem azt mondta, hogy szeret engem... sorolhatnám reggelig az e fajta kijelentéseit. Megismertem valakit a neten ő 26 éves, most már több hónapja viszonyom van vele, ő messze lakik tőlem nagyon, szerelmes belém, törődik velem, odafigyelő, az ágyba is jó. Én is szerelmes vagyok belé, ha nem volna gyerek akkor kérdés nélkül őt választanám. Nem tudom mitévő legyek.. egy élet munkáját dobjam fel ő miatta azért, hogy boldog legyek és nőnek érezzem magam. Elfogadja a gyerekem is és sokat beszélgettünk kettőnkről már... ő is ki van bukva miattam, sokszor szakítottunk, de nem bírom nélküle és bele gondolok, hogy elveszítem sírva fakadok. Ő is sírt a teloba mert nem akar elveszíteni, de már kezd lemondani rólam.. mert úgy hiszi, hogy mi soha nem lehetünk együtt! Neki nincs lakása, háza. Nem tudom mi legyen... nagyon szeretem őt, teljesen rá vagyok kattanva és hiányzik!
2014. jan. 29. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Meg kéne beszélni a férjeddel, hogy hogyan tovább.


És azon is elgondolkodnék, hogy nem e a másik pasi az utolsó szalmaszál? Minden kapcsolat szépen indul és a legtöbb unalomba torkollik.


Annak nincs értelme, hogy szenvedj a férjed mellett, mert nem tudtok közös nevezőre jutni.

De annak sincs értelme, hogy délibábokat kergess.

2014. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Az életetek egy szenvedés lett.

Nagy probléma, hogy már megjelent a harmadik.

Döntsétek el, hogy meddig akartok igy tovább szenvedni. Egy pár voltatok, de az életutak már elválni látszanak. Azt gyanitod a férjed sem szeret.

A válás után is nevelheted tovább a gyereket, a férjed úgy is külföldön van főleg.

Ő sem szeret, te sem szereted, ráadásul neked már szeretőd van (nem kizárt hogy neki is)

Nem tudom menthető e még ez a házasság, egyáltalán értelme van e menteni, van e még mit.

Igen, a gyereket meg fogja viselni, de ha nagyon kulturáltan intézitek, nagyon higgadtan, és felnőtt módjára, akkor igazából csak annyit fog észrevenni, hogy apu most is távol van, mint eddig.

Szerintem itt a vége.

2014. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Első körben gondold át a házasságodat. Kérdés: ha megint itthon élne a férjed, akkor boldog tudnál-e lenni mellette?


1. Ha igen, és a távoli harmadik csak amolyan pótlék, akkor amikor hazajön a férjed, nagy levegő, ülj le vele, és beszéld meg vele! Mondd el, amit érzel, és mondd meg neki, hogy nem érdekel a pénz, rá van szükséged! És hogy neked ez nem megy... ha szeretné, hogy működjön a házasságotok, jöjjön haza hozzád!

Vagy gondolkozz el rajta, ti nem tudnátok-e utánamenni?


Ezt mindenképpen csak úgy lehet megoldani, ha leültök (nem telefon, nem skype), és töviről hegyire kibeszélitek magatokat. Nem vádlóan, nem sértően... de elmondani a vágyakat, pro és kontra!


2. Ha a nyitó kérdésemre nem a válasz, akkor ne hitegesd, ne játszmázz a háta mögött! Ez nem spontán megcsalás, ez már viszony... Ez esetben lépj ki a házasságból, és legyél boldog azzal, akit szeretsz.

2014. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Többször felhoztam neki azt neki, hogy jöjjön haza! Mi nem tudunk utána menni meg nem is akarnék a gyerek miatt... amúgy kamion sofőr Európában abban a 3 hétben több országba megfordul. Volt amikor a gyerek nem volt itthon és ő elment a haverjaival kajálni... mondtam neki, hogy unatkozok és megyek én is.. bele röhögött a képembe és elment itthonról. Családi házban élünk ami hitel mentes és szépen meg van csinálva... ha én most lépek akkor előlről kell kezdenem mindent mert akkor albérlet stb.. engem a ház nem érdekel, megelégednék egy saját lakással is.. olyan tanácstalan vagyok! De olyan jó, hogy szeret valaki engem.
2014. jan. 29. 13:35
 5/20 anonim ***** válasza:
58%

Ez a történet már nagyon el van ....va.

Ha hazajönne egy csapásra minden rendben lenne? Nem.

Kiszeretsz a másikból, befejezed a viszonyt, és boldog kis családként elvagytok? Nem hiszem...

2014. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A férjedé a ház?
2014. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok hajlandóak helyrehozni a dolgokat , akkor legjobb lesz ha elváltok, ennek semmi értelme nincs gyereknek sem tesz majd jót hosszútávon ez az egész. Az apja abban az egy hétben mikor hazajön látogassa vigye el több időt ugy sem tud vele tölteni. Lehet nehéz lesz neki feldolgonia de hidd el idővel elfogadja, igy talán könnyebben hogy amugy is keveset van együtt a család
2014. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy újra tudnám szeretni őt! Gyerek miatt gondolkodom, hogy együtt maradjunk, hogy a gyerek ne elvált szülök gyereke legyen! Nem akarnám ki tenni ilyen rossz dolognak.


Igen az övé a ház... annak idején örökölte, de anno az én szüleim is adtak pénzt mert felújításra szorult!

2014. jan. 29. 13:41
 9/20 anonim ***** válasza:

A hideg viszony, veszekedések, stb... hosszú távon sokkal jobban megnyomoritják a gyereket mentálisan. Ha egy hideg, szeretet nélküli légkörben nő fel, még rosszabbul is jár ha együtt maradtok. Csak a gyerek miatt teljesen életképtelen ötlet együtt maradni.


Ennek itt van vége.

2014. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Veszekedni nem veszekszünk... de hideg a viszony köztünk.. főleg, hogy amióta beszélgetek ezzel a sráccal azóta le se feküdtem vele és a szájra puszikat, ha tudom kerülöm!
2014. jan. 29. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!